Wpis z mikrobloga

  • 0
@isunknow rano i wieczorem mycie żelem, do tego krem na dzien lub dobrze nawilżający na noc. Czasami peeling z yoskine. Ostatnio się opuciłam ze stosowaniem kwasu migdałowego. Używałam do tej pory Eveline z węglem aktywnym. Zużyłam dwa opakowania. Było dobrze jednak juz pod koniec drugiego skóra zaczęła być czerwona po umyciu więc pora zmienic.
  • Odpowiedz
@LojalnaLoja: Ogolnie polecam serie z Bielendy Botanic Spa Rituals szczegolnie tonik, kremy i pianki.
Pamietaj że plyn micelarny trzeba koniecznie zmyc żelem albo wlasnie pianką (ta z bilenedy serio kozaczek jest)
od czasu do czasu jakis peeling wykonac (np. zielony z Vianka) i na koncu krem, niektorzy dodaja serum i jakies inne #!$%@? ale ja nigdy nie wiedzialam o co w tym chodzi i jak to działa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LojalnaLoja: próbowałam już chyba dziesiątek mydeł, żeli, peelingów i tym podobnych, aż któregoś razu któraś mirabelka poleciła mi "mydło" ze zdjęcia. Koszt śmieszny a efekt rewelacyjny, mimo że w nazwie jest mydło to mydła nie zawiera, doskonale oczyszcza i nie przesusza. Mam cerę mieszaną że skłonnością do zmian trądzikowych i do tego AZS, odkąd stosuje tę piankę wyglądam w końcu jak człowiek. Po umyciu pianką nakładam serum z zieloną herbata. Polecam
Sniezkaberka - @LojalnaLoja: próbowałam już chyba dziesiątek mydeł, żeli, peelingów i...

źródło: comment_pAsRzB9Hr1DsCF5AyRVgqaFbyL5LoZEf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz