Wpis z mikrobloga

#kpop #muzyka #gugudan

#kpoptop100 <- tag do obserwowania

Lista do wołania https://mirkolisty.pvu.pl/list/Ifx26nvsJJGPaYPj

22/100

gugudan - 'Not That Type'

Gugudan to zespół, który debiutował w 2016 roku. Początkowo w składzie było dziewięć dziewczyn, ale w 2018 roku z grupy odeszła Hyeyeon, oficjalnie z powodów zdrowotnych.

Skład zespołu:
Mimi - wokal

Hana - liderka zespołu, główna tancerka, wokal

Sally - rap, wokal, taniec

Mina - rap, wokal, taniec, maknae

Sejeong - główny wokal, twarz zespołu

Nayoung - główny wokal

Haebin - główny wokal

Soyee - wokal (ciężko mi było znaleźć moment w którym śpiewa, bo w całym numerze ma może ze dwie linijki)

Bardzo mi się podoba ten elektroniczny dźwięk, który towarzyszy nam od początku utworu praktycznie do samego końca. To chyba on mnie kupił i polubiłem tę piosenkę.

Podoba mi się też czapka Mimi która przypomina mi logo Commodore 64. Jak jesteśmy już przy ubraniach, to robotę robi też ta żółta bluza

Ten moment przypomniał mi, że czytałem jakiś czas temu, że komuś usunęli streama czy filmik, bo słuchał k-popu, gdzie było właśnie słowo "niga", które po koreańsku oznacza po prostu "Ja".

Refren jest bardzo fajny, ale trochę nie zrozumiałe jest to co śpiewają. Napisy mówią, że jest tam "I'm cool like that" ja tam słyszę "Who do like that". Może napisy są słabe, albo one tak śpiewają. Koreanki raczej nie słyną z dobrego angielskiego akcentu i za to je lubię, bo mimo, że są partie śpiewane po angielsku, to ma to jakiś koreański charakter.

Haebin z kocimi uszami ()

#ladnapani #koreanka w komentarzu
M.....m - #kpop #muzyka #gugudan

#kpoptop100 <- tag do obserwowania 

Lista do w...
  • 4
  • Odpowiedz