Wpis z mikrobloga

Z uwagi na brak słowa "dziękuję” od Majora, oraz poniżanie mojej osoby w internecie, pragnę napisać, że wygraliście.
Kończę z pomocą i nie będę już pomagać Wojtkowi.
Cieszę się, że dzięki mnie, kanał zdobył większą popularność, a Major mógł zarobić więcej pieniędzy z reklam.
Niestety, ja nic z tego nie mam i nie miałem, nawet wdzięczności. Zbyt wysoką cenę musiałem zapłacić za to wszystko.
Od dziś zero serduszek, banów za wyzwiska i pisanie by nie wpłacać pieniędzy na lajcie. Chyba, że przyjdzie ktoś inny.
Ja mam dość.
Żegnam.
Wasz "ukochany” Rafałek "zasrany”.
#kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 48
@RademonPoland: Robiłeś naprawdę dobrą robotę swoją pomocą,który doceniłby każdy youtuber,szczególnie,że nie dostawałeś pieniędzy ale uwaga : po prostu nie ten content,bo pomoc taka jaka jest teraz na czasie zwykle niszczyło piękno Uniwersum,może tego nie rozumiałeś czy coś,ale sam już widzisz,że nie było warto bo to nie są ludzie,którzy Cię docenią.Ludzie pokochali szkolną nie za to,czego teraz jest wiele czyli serduszka itp.,tylko za unikalność i brak jakiegokolwiek wytłumaczenia co tam się dzieje,kompletna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek_okuratny: A, sorry - myślałem że jesteś jego multi.
W każdym razie, zakładam że jesteś jego partnerem. W takim wypadku, jeśli korzystacie z tego samego IP, powinniście to zgłosić moderacji, inaczej ryzykujecie banem, szczególnie jeśli wasza aktywność się pokrywa.