Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy można dostać się do korpo bez wykształcenia wyższego? Jeśli staż bezpłatny, to ile mniej-więcej taki staż trwa? Realnie mam ukończone tylko liceum, licencjat w trakcie.
Mireczki, poradźcie co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do łopaty się nie nadaje, a do korpo nie mam chyba kwalifikacji, chociaż słyszałem, że jest opcja nawet bez wykształcenia. Znajomy byłej na takiej zasadzie tam pracuje.

#praca #przegryw #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: dostałem się do korpo, skończyłem technikum, nie mam doświadczenia praktycznie, da się ale wydaje mi się że bardziej na techniczne stanowiska, ale jak trafi się dobre korpo które np organizuje kursy to jak pokombinujesz możesz dostać coś lepszego, nie wiem oczywiście w jaką branże i stanowisko celujesz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mozna, mam niepelne wyzsze i z powodow niezaleznych ode mnie nie skonczylem studiow. Inna rzecz ze nie szedlem na slepo do korpo bo robilem sobie portfolio, chwytalem sie stazy zeby miec opinie z innych miejsc pracy i mialem angielski na C1, wiec wszystkie assety dobrego IT-boya.

Wiec tak: jak wlozysz w to wysilku troche to sie da.