Wpis z mikrobloga

Sprostowałem CYTAT jakbyś nie zauważył, bo używanie go bez kontekstu to zwykła manipulacja.


@restecp: "Spieprzaj dziadu" to też jest cytat bez kontekstu. Wyraża oburzenie wykształconej biznesklasy, roszczeniową postawą ploretariatu. Każdy ma prawo w końcu stracić zimną krew, bo jesteśmy tylko ludźmi a prezydent powinien dobitnie przekazywać to, o czym myślą miliony Polaków.

Ja też umiem wymyślać takie #!$%@?, nawet lepiej niz ty.
że ciawarów chciały importować?


@WrzodJestPrawdziwymWybranym: jeżeli mówisz o uchodźcach, to pis ich przyjął. Radzę sie dedukować. A afery PO możemy porównać z PiSowskimi, zacznijmy od tego gdzie na przykład sa śmigłowce? Kto poszedł siedzieć za Amber Gold?
@restecp: "Spieprzaj dziadu" to też jest cytat bez kontekstu.


@Hatespinner: Ale czy ja używam tego cytatu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż nie. No ale jeśli już porównujemy to według mnie mówienie do obcej osoby "spieprzaj dziadu" jest zdecydowanie nieodpowiednia, w przeciwieństwie do odpowiedzi "wziąć kredyt, zmienić pracę" na pytanie młodego chłopaka "moja siostra zarabia 2000 zł i jak ma kupić mieszkanie?". Widzisz tę subtelną różnicę?
@restecp: Tak jak PiS=PO, to bardziej szanuje "spieprzaj dziadu", bo przynajmniej nie ukrywa co ma na myśli. A przekaz obu jest ten sam.


@Hatespinner: Widzę, że ktoś usilnie próbuje nastawić ludzi, że PiS to to samo co PO, bo ostatnio porównywanie tych dwóch partii stało się tutaj bardzo popularne. Stawiam na kogoś typu Korwin albo Max Kolonko. No i zdecydowanie się nie zgodzę, że przekaz jest ten sam, bo nazywanie
najśmieszniejsze jest to, że to właśnie kuce od Korwy najczęściej wyśmiewają ten cytat, mimo, że to wypisz wymaluj ich "poglądy" xD szkoda nerwów na to


@pancreaticcarcinoma: to jest właśnie to co mnie na tym portalu najbardziej męczy. Niby tu większość jest taka ideowa, popiera wolny rynek, ale tak naprawdę to chodzi o znalezienie wroga i wylanie na niego swoich frustracji. Czasem mam wrażenie, że gdyby w Polsce panował anarchokapitalizm, to wykopki
Pobierz Alex_Krycek - > najśmieszniejsze jest to, że to właśnie kuce od Korwy najczęściej wyś...
źródło: comment_oJ7YtUjwVlz5mLjliC687qgwXtRohrJe.jpg
bo nazywanie kogoś "dziadem" jest wulgarne i nie przystoi politykowi


@restecp: Bycie idiotą też nie przystoi politykowi a zwłaszcza prezedentowi, ale przykład Komorowskiego pokazuje, że życie pisze inne scenariusze.

Widzę, że ktoś usilnie próbuje nastawić ludzi, że PiS to to samo co PO


@restecp: No bo to jest to samo. Żeby tego nie widzieć to trzeba być kretynem popierającym albo jedno, albo drugie.
@XXPassatRider_69: W sumie 15k to bardzo sporo, to tak dużo, że nie wyobrażam sobie na co można wydać tyle w ciągu miesiąca. Nie wiem jakie marzenia mają ci ludzie którzy tyle zarabiają, pewnie kupno Ferrari czy willi pod Warszawą za parę milionów.
Może nie popieram takich postulatów jak ten Zandberga, ale wcale nie wydają mi się jakieś oderwane od Ziemi.