Wpis z mikrobloga

@Middle-Earth no ja też przeczytałam, że mam przestać skubać. Problem polega na tym, że od zawsze mam takie, nie reguluje brwi od lat, bo by mi niewiele zostało, ale nie kurła, na pewno sama se te krzywdę zrobiłam ()
  • Odpowiedz
@Szpurka: spoko, mnie martwi, ze ludzie nie potrafia wypowiadac sie na temat, ktorego znaliezisko dotyczy, zawsze jakas ciocia dobra rada sie znajdzie i musi otworzyc paszcze i dac rade, ktorej ktos sobie nie zyczy
  • Odpowiedz
@Middle-Earth oczywiście, niemniej o ile można zwrócić uwagę, że gdzieś ktoś się zagalopował i poniekąd pogorszył swój wizerunek (i oczywiście nie w przypadku gdy miał jakiś taki zamiar), tak wmawianie mi, że robię coś, czego nie robię, to już głupota.
  • Odpowiedz
@Middle-Earth mnie też to martwi, ale z tego co widzę to jest częsta przypadłość, że ludzie dają rady totalnie z d--y, bo przez to czują się lepsi od innych. Z resztą mam gdzieś ich intencje, unikam takich toksycznych ludzi
  • Odpowiedz
@Middle-Earth normalnie nikt ich nie słucha i każdy ma w dupie ich opinie, bo w prawdziwym życiu są nikim. Więc nadrabiają to, p-------c od rzeczy w internecie i udając ekspertów, bo tutaj każdy jest równy))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: lepiej już chyba być stulejarzem, niż najpierw wrzucać zdjęcie dla "przegrywów z internetu", a potem jeszcze się dodatkowo żalić, że nikt nie pochwalił soczewek.

@Rea_Achillea: kobiety? Raczej ludzie w internecie.
Wrzucisz jakiś komentarz? Ktoś się przypieprzy do ortografii.
Wrzucisz zdjęcie? Na bank ktoś skomentuje nieistotny szczegół.
Wrzucisz linka? Ktoś zakopie za źródło bez czytania treści.
  • Odpowiedz