Wpis z mikrobloga

Cześć,

Mam problem z #csgo dlatego zwracam się do was po pomoc bo nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić, a mianowicie chodzi o VAR.
Podczas gry, a nawet kiedy cs jest odpalony i jestem w menu to var skacze do ok 6,5 a w grze to nawet do 15 przez co mam "ściny" i nie da się za bardzo grać ;//
Gram na laptopie: http://www.benchmark.pl/produkt/dell-inspiron-5537-core-i7 tylko ramu mam wiecej a dokładnie 16gb i windows 10.
Miał ktoś może podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić?

Z góry dziękuję za pomoc
  • 13
  • Odpowiedz
@fruguszek: prawdopodobnie odpala na integrze. Gdy mi nie chciało odpalić na karcie AMD tylko na intelu działało to właśnie miałem skoki varu + spadki fps do około 30-40. Jak var podskoczy to wpisz w konsoli mat_info i na górze zobacz na jakiej karcie graficznej jest odpalony CS
  • Odpowiedz
@fruguszek który var? z tego co kiedyś czytałem wskaźnik var koło fpsów, mówi o problemach ze strony klienta. Jeżeli masz spadki klatek to skacze w górę. Dolny wskaźnik mówi o połączeniu. I tu już może być kwestia Twojego neta albo serwer. Przy takiej specyfikacji to nie sądzę żeby były problemy z fpsami, chociaż dziwne jest że masz takie akcje w menu.
  • Odpowiedz
@KrystJan: wgrałem dziś najnowsze jakie były na stronie amd tylko w sumie trochę dziwna sytuacja ponieważ mam radeona 8850 a w menedżerze urządzeń pokazuje amd radeon r9 m200x series? A ściągałem ze strony specjalnie dla tej mojej karty....

@szatek16: var koło fps właśnie ten na dole jest ok nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@fruguszek: dobra, sam mi teraz uświadomiłeś, że u mnie też źle pokazuje bo mam inną kartę xD przeinstaluję na to 8850 (wcześniej nie było takiej opcji na stronie AMD, wtf? tylko ogólnie 8***M series)
  • Odpowiedz