Wpis z mikrobloga

Gracie pc, ps4, czy xbox? Z moich doświadczeń wynika, że na kompie gracze są bardziej ogarnięci. Starają się bardziej grać zespołowo i używają tych pingów, robią to nawet z jakimś tam sensem. Na ps4 mam wrażenie większej ilości dzieci na voice czacie i soloplayerów. Wersja xbox dopiero się pobiera.
Chyba zostanę przy wersji PC, ale skill nie ten. Nawet nie pamiętam w jaki ostatni FPS multi grałem na myszce xddd. Oby też dostali zgodę na połączenie kont między platformami jak to jest w przypadku epica.
#apexlegends #apex #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@Maneharno: Niestety potwierdzam. Odpaliłem na moment - wszechobecny chaos i zero teamplay'a. Może w grupce znajomych wygląda to inaczej, ale gra z randomami to masakra. Poczekam na upgrade CPU i może wrócę do gry na PC.
  • Odpowiedz
@drzuo: no niczego, piszę co zaobserwowałem. Z tym, że na pc na voice to spotkałem przez te dwie godziny grania dwie osoby, co grali ze sobą party bez discorda/tsa xddd. No i póki co nie spotkałem się jeszcze z jakimś toxiciem na żadnej platformie, co jest aż dziwne jak pobrało to ileśtam milonów osób.
  • Odpowiedz
@Maneharno: Toxic będzie, na razie wszyscy są noobami więc odpuszczają sobie nawzajem. Ale będzie jak zwykle XD Ludzie grają na discordzie bo najłatwiej znaleźć ludzi do gry, w Apexie nie ma żadnych narzędzi do robienia party a znajomych masz z Origina. Większość ściągnęła Origina tylko dla tej gry więc nie mają tam nikogo
  • Odpowiedz
@drzuo: nie wiem ile osób co spotkałem w teamkach grało duo na komunikatorze, bo nijak nie jest to chyba oznaczane, ale nie wydaje mi się, by było ich dużo. Zresztą jak ktoś szuka party na discordzie to chyba już dobierają się w trójki. No toxic pewnie wjedzie, jak pojawi się jakaś meta, ale póki co nikt mnie jeszcze nie zwyzywał w gierce, ani nie obraził się, że zabrało mu się postać.
  • Odpowiedz
@Maneharno: Bo wybór postaci nie ma aż takiego znaczenia i nie ma żadnego lore powiązanego więc ludzie nic do nich nie "czują" w porównaniu do OW. Bronie masz te same co inni a zdolności nie mają aż tak wielkiego wpływu, można #!$%@?ć wszystkich będąc medykiem na przykład
  • Odpowiedz
Gracie pc, ps4, czy xbox?


@Maneharno: Gram na PS4 z kumplami i jesteśmy na imprezie, więc nie wiem kto tam inny gra.
Poza tym strasznie daję ciała, nie mogę ogarnąć tej gry. Jestem przyzwyczajony do Battlefielda i nie znoszę tego mega długiego "time to kill" w Apex.

Muszę więcej pograć, to może się w końcu ogarnę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maneharno: u mnie na ps4 trafiam na ludzi bez mikro, za to obsługujących się pingami właśnie, raz na kilka meczy trafią się jakieś przyjeby no i samo to, że pewnie w większości meczów których gram solo pozostała dwójka jest premade na imprezie i sie nie ma jak dogadac
  • Odpowiedz