Wpis z mikrobloga

W ostatnim filmiku #jaktoogarnac najbardziej rozwala mnie jojczenie Karoliny i Czarka, że jak to tak odebrali prawa rodzicielskie tatusiowi, przecie on czysty i grzeczny.
Kurła, czy ciężko dodać dwa do dwóch? Żyje z ćpunką, rodzinka jest patologiczna. Jaki sens by miało zabieranie praw matce, a przyznawanie opieki ojcu, skoro i tak dziecko ma mieszkać z nią pod jednym dachem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Osobna sprawa, to jojczenie że inne koleżanki (nawet te na metadonie i chlejące) mogą wychowywać swoje dzieci. Ach, to jakaś loteria jest, zła wola i jawna niesprawiedliwość. A ja założę się, że Karolina solidnie sobie zasłużyła na tę sytuację, widać naodpierdzielała srogo, i to nie tylko ćpaniem czy tamtą odsiadką, skoro bezwarunkowo nie rokuje jako mamusia.
Pewnie niedługo te szczegóły wypłyną.

Aż przypomina mi się Magda, która też jojczyła że dziecko jej zabrali "ot tak za nic", bo po porodzie wyszła ze szpitala i pojechała do Janka, który miał wypadek... Tjaaa, ale że łaziła po oddziale z gałęziami we włosach, zaczepiała inne pacjentki, paliła skręty z kiepów i ogólnie gołym okiem widać było, że psychicznie coś mocno nie trybi, to o tym opowiedzieć zapomniała. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 31
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bronya: Ale nie mieszaj jednego z drugim. Filmik z maluszkiem, a ten występ "mamusia kocha synusia" to są absolutnie dwie różne rzeczy.
I nawet ten ostatni moim zdaniem nie wskazuje na relację matka-syn w kontekście seksualnym, czy choćby na zagrożenie tego rodzaju. Zachowanie Karoliny świadczy jedynie o jej własnym niedorozwoju emocjonalnym - widocznie nie potrafi wyrażać czułości w normalny sposób. Często jest to spotykane u ludzi, którzy wcześnie rozpoczęli życie seksualne,
właśnie te filmy Jacka pokazują jak sprawnie działa aparat państwa, że te dzieci nie mają nic wspólnego z rodzicami


@pogromcamitoww: W pełni się zgadzam. Czy to chodzi o Magdę i Janka, czy o inne biedne "gwiazdy" którym zabrano dzieci, te filmiki pokazują, że państwo potrafi działać bardzo sprawnie.
Patologia to by była gdyby te panie wciąż miały swoje pociechy, robiły kolejne i brały 500+.