Wpis z mikrobloga

@Booty_Gurl: ale ja nie mówię o przepisywaniu, chyba nawet nie można tego u nas przepisywać. Chodzi mi o "wolny rynek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Twinkle: że adderal to nic specjalnego? Dla mnie amfetamina to #!$%@? NZT-48, a chciałbym chociaż raz spróbować takiej o czystości farmaceutycznej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Booty_Gurl: W sumie to nigdy niczego nie oczekuję, po prostu czekam na działanie. Jak oczekiwałam to się zawodziłam. XD
Z takich substancji koncentracja/speed to najmilej wspominam etylofenidat. Tak stricte do robienia czegoś nawet xx godzin dziennie jest chyba najlepszy.

@Alkonauta: Dwa znajome szczury biorą z braku laku, jak pucha na osiedlu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alkonauta: A czy ja mówię, że pozyskują poprzez recepty? Ogólnie raczej się nie wgłębiałam co i jak, wiem tylko tyle, że mają od osoby pracującej w farma-labie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alkonauta: Nigdzie nie napisałam że produkują. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Napisałam Ci że jest legit, że z labu, nic więcej Ci nie powiem, bo nawet nie wiem i średnio mnie to interesuje. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alkonauta: Nie wiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zdziwiłbyś się ile leków ma na opakowaniu inny kraj pochodzenia niż faktycznie.
Jeśli uważasz, że to jakieś elytarne osiągnięcie i średnio rozgarnięty studenciak chemii w okolicach 3 roku nie jest w stanie wyprodukować całkiem czystej fety to żeś niewinny.
@Twinkle: ale my gadamy o laboratoriach farmaceutycznych a nie o domowych chemikach z tego co mi się wydaje xD
Wiem, że feta jest łatwa w produkcji, bo znałem gościa który się w to bawił. Niestety skończył w psychiatryku i chyba już stanie się jego domem do końca życia. "Zabiła" go jego pasja do produkowania chemii i jego własny produkt XD