Wpis z mikrobloga

@taktoto: ale to niezbyt możliwe żeby bylo jego ciało bo w każdym artykule było podkreslone,ze ciało było już w zaawansowanym rozkładzie wiec w 100% nie On mam taka nadzieje,ze wszystko jest dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@seduc3me: @taktoto: tak, na 100% nie on, a inny mężczyzna, który zaginął z końcem grudnia.

Nadal nie znaleziono jego ani auta. Telefon ostatni raz logował się na Rybitwach, a więc blisko rzeki Wisły. Były takie podejrzenia, że mógł wjechać do jakiegoś zbiornika wodnego, ale póki co nic na to nie wskazuje. Czytałem jego wpisy. Chwalił tym samochodem - raczej był do niego przywiązany i nie zrobiłby czegoś takiego. Niestety nie
Dominik-95 - @seduc3me: @taktoto: tak, na 100% nie on, a inny mężczyzna, który zaginą...

źródło: comment_SnRcoNHpeBoc3mzqbftOCxHROoEabidO.jpg

Pobierz
@Dominik-95: niezbyt wierze w jasnowidztwo ale napotkałam się tez właśnie na wpis związany z Michałem bo jego siostra udostępniła jak jakaś tam pani jasnowidz narysowała mapę jak to wyglada i gdzie się znajduje kilka osób kojarzyło miejsce jutro ma zostać chyba przeszukane ewentualnie w poniedziałek lecz wątpię by osoby,które go szukają zwlekali
@seduc3me: w piątek i wczoraj pojeździłem trochę rowerem po tamtej okolicy, ale nie zauważyłem niczego niepokojącego. Da się zjechać kilkoma drogami bliżej rzeki, ale w żadnym z tych miejsc nie bylo widać śladów opon przy samym brzegu. Dziś jeśli pogoda pozwoli to sprawdzę jeszcze teren bliżej stopnia wodnego Przewóz.
@Dominik-95: osobiście nie znałam,ani raczej tutaj tej osoby ale gdybym mieszkała blisko to z chęcią tez bym w jakimś stopniu chciała się zaangażować w poszukiwanie a tak daleko to dupa niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W razie gdybys na coś wpadł to odezwij się z chęcią pogadam.