Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, to może być głupie pytanie, ale ... powiedzcie mi jak to jest ... gdy kupuję jakaś grę np. na europejskim amazonie to czy będzie możliwość wyboru języka z poziomu gry na język PL ? Czy to zależy od wydania? Nie wiem nie znam się, zaczynam zabawę z grami więc pytam ¯\_(ツ)_/¯ (chciałbym uniknąć sytuacji, w której kupię grę na amazon.fr i będzie tylko po francusku)
#xboxone #xbox #gry #ps4 #amazon
  • 13
@fly_: zawartość płyty jednoznacznie identyfikuje kod CUSA, widoczny na dole grzbietu pudełka i na samej płycie (przy czym oznaczenia dodane do kodu cusa po # można zignorować, są używane tylko gdy nadruk jest inny, np. CUSA 00001#PL będzie mieć tą samą zawartość płyty, co inne z oznaczeniem CUSA 00001, ale np. przetłumaczony tytuł na nadruku, stąd #pl).

Identyczna zawartość płyty oznacza identyczne języki. Niestety, sklepy najczęściej tego numeru nie podają,
@fly_:
W takim xboxowym Wiedźminie 3 w wydaniu PL jak chciałeś zagrać japońskim dubbingiem to musiałeś ściągać ścieżkę dźwiękową z Xbox Live. Zależy od gry.
Czy to zależy od wydania? Nie wiem nie znam się, zaczynam zabawę z grami więc pytam ¯_(ツ)_/¯ (chciałbym uniknąć sytuacji, w której kupię


@fly_: najczęściej gra będzie ścigała wersję wg regionu konsoli, lecz uwaga na gry od bethesda i acitvision tutaj wersja językowa tylko taka jak na płycie.
wiedźmin 3 wymaga dlc językowego, kupiłem w DE i musiałem doinstalować PL wersję

Ja najczęściej patrzę na olx, allegro czy są wersje płytowe