Wpis z mikrobloga

Mam pytanie czy pod wersję 1.27.2.0 jest jakieś dostępne spolszczenie?Wiem, że z pewnością niepełne bo fanowskie ale takie, które by przynajmniej działało.Wbiłem wcześniej jakimś cudem stare spolszczenie i nie chciało odpalić po czym nagle załapało ale po reinstalce niestety już ten manewr się nie powiódł.Można pykać po ang. ale jest dość dużo szczegółów do których jednak by się zdało-Polską bym sobie poradził ale już np. Anglią mam problem bo tam i parlament i w misjach inne zacne założenia których nie kumam a z translatorem to żółwia robota.Jeśli ktoś może pomóc to proszę o jakiś namiar albo linka by coś pobrać i spróbować podłożyć.Z góry dzięki i pozdrawiam:)
#eu4
  • 6
  • Odpowiedz
@lenka08: Eu4 spokojnie da się ograć z podstawami angielskiego. Jeżeli szukasz spolszczenia to jest zapewne do pobrania na Steam Workshop, jednak nie polecam.
  • Odpowiedz
@lenka08 Nie graj na spolszczeniu, jest ono niepełne i właściwie nie działa.
Poza tym widzę, że masz starą wersję gry.

Może jest to niewłaściwe i kontrowersyjne, ale lepiej ściągnij już najnowszą wersję ze wszystkimi DLC.
https://igg-games.com/europa-universalis-iv-cradle-civilization-592913002-free-download.html
Tu masz bezpieczny download, pobierz najpierw właściwą grę oraz patche.
Jakbyś chciał pobierać to tylko z hostingu Google Drive.
  • Odpowiedz