Wpis z mikrobloga

W Bielsku- Białej na ulicy Karpackiej, w okolicach nr 97 znajduje się dziwny dom (pic. rel.).

Dom nie ma nr, ma pełno kamer, drut kolczasty od strony lasu, kraty w oknach, zawsze pełen samochodów parking, a na google mapach uchwycono, jak ktoś wystawił przez okno jakąś antenę.

Jakiś czas temu mojego dziadka strasznie interesowało co tam jest, i po zadzwonieniu do furtki, został w ostrych słowach wyproszony.

Co to może być? Stacja nasłuchowa służb?

P.S. nie mam zamiaru popełnić samobójstwa, nigdy nie ściągałem materiałów pedofilskich i jestem dobrego zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bielskobiala #csiwykop #zagadka #sluzbyspecjalne #kiciochpyta
CzlowiekMagnetowid - W Bielsku- Białej na ulicy Karpackiej, w okolicach nr 97 znajduj...

źródło: comment_PGgu1BkaQSjXM3GjsoR2MIbWU4wGga5a.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@Bl00man @elo_masz_pozyczyc_jakoms_klode , to jest naprzeciwko gdzieś wjazdu na ul Nowowiejska w ciągu ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego prawie na tym zakręcie na serpentynie budynek otoczony drzewami nawet nie ma go na hydralu nie widzę go nawet na mapie satelitarnej ale jestem pewien czy coś tam jest nie wiem bo nie byłem w tym miejscu od kilku lat
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: cholera, mieszkam w tym miescie calkiem niedaleko od cwierc wieku, czasami chodze w tym miejscu na spacer z psem i nigdy tego domu nawet nie zauwazylem (choc bardzien zwracalem uwage na domki w tej dziwnej zatoczce po drugiej stronie ulicy, mieszka tam m.in. pewien szalony wykladowca z ATH). Rzeczywiscie dom musi byc dobrze ukryty bo zupelnie nie rzuca sie w oczy
  • Odpowiedz
Tutaj macie wykaz działek zamkniętych przez MON. Może tam coś ciekawego wypatrzycie(najlepiej wspomagać się geoportalem)


@sylwke3100: Dobry zestaw adresów jak trafisz do obcego miasta i nie masz się gdzie przekimać. Grunt żeby wejść tam pewnym siebie jak do własnej chaty i na każde pytania odpowiadać że ja od Srebrzystego Szerszenia i mam się tu jutro spotkać z Bielikiem 1.
  • Odpowiedz