Wpis z mikrobloga

Zdarzyło się jakoś niedawno, że z żoną mieliśmy czas przed seansem i postanowiliśmy coś przegryźć przed a następnie pójść na coś konkretniejszego po seansie. Wybór padł na @wurstit którzy niedawno się tu reklamowali.

Mały lokalik pod arkadami na Ruskiej wykończony nowocześnie za ladą sympatyczny gościu więc składamy zamówienie. Jak to w nowym lokalu żona musiała wziąć dokładnie to samo co ja więc padło na Chrupka (11zł).

Całość na serio bardzo smaczna, w prawdzie tytułowe chrupki trochę giną pod kiełbaską(baaardzo przyzwoita biała kiełbaska) i majonezem ale całość jest posypana szczypiorkiem na przełamanie smaku. Do tego fryteczki, cienkie z mrożonki ALE były dosyć mocno wysmażone i zrobiły się brązowo chrupiące - zdecydowanie na plus. Do fryteczek keczup i majonez siracha (możecie dokleić do niego papryczkę w menu bo trochę nas przypiekł z żoną ;))

Największym zaskoczeniem dla mnie było to że się... najadłem! Tak osoba mojego kalibru za 11 zł najadła się w centrum Wrocka #szok #niedowierzanie #niepewnoscjutra

Kończąc po seansie ani nie poszliśmy na coś konkretnego a nawet obyło się bez kolacyjki. Szczerze polecam bo pomiędzy rakotwórczym Nynkiem a św LTD wreszcie pojawiło się coś "pomiędzy". W porównaniu do Bratwurstów z drugiej strony rynku jak dla mnie to jest smaczniej. Może bułka mogłaby chwilę dłużej w opiekaczu spędzić ale to tylko moje fantazje ;)


#wroclaw #jedzenie71
mroz3 - Zdarzyło się jakoś niedawno, że z żoną mieliśmy czas przed seansem i postanow...

źródło: comment_STtosTI5NqyDQCHk935IRdxYshUb6dWx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie byłam przekonana, a bylo naprawdę nieźle, miła obsługa, nowoczesny wystrój. Dla Parówkokielbasozercy jaka jestem naprawdę super opcja! Polecam! Ps @mroz3 zjadłeś 1.5 porcji :p
  • Odpowiedz
@chixi: zwykle stosuje się ją jako ramę i na to izolacja i płyty GK lub inne opcje zabudowy, a nie zostawia się gołe. Do produkcji używane są żywice zawierające m.in. formaldehyd... Powinno się je i tak wierzyć kilka tygodni przed zastosowaniem nawet w zabudowie.
  • Odpowiedz