Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeśli piszę z chłopakiem, którego znam kilka dni i on praktycznie się nie interesuje tym, co się u mnie dzieje, wie że np. mam rozmowę o pracę (mówiłam mu o tym), ale nie pyta się kompletnie o to, czy nawet gdy pytam jak minął mu dzień, co robił, on krótko odpowiada i nie pyta się w ogóle co u mnie, to jest to normalne? Czy dać sobie już teraz spokój? Ogólnie piszemy dużo, on szybko odpisuje, ale gadamy raczej o pierdołach, przekamarzamy się. Niby jest spoko, ale chciałabym też porozmawiać na "poważniejsze tematy".
Wiem, że może wydać się to głupie, ale jestem niedoświadczona w relacjach damsko - męskich, a trochę mnie to boli. Proszę o rady, mirki i mirabelki :(

#pytanie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli ktoś nie interesuje się Twoimi sprawami, tym jak się czujesz, jak Ci poszła rozmowa o pracę, która jak widać była dla Ciebie ważna, albo nie interesuje się czy bezpiecznie dotarłaś do domu po wielogodzinnej podróży to albo nie jest nauczony bliskości, nie umie jej okazywać, albo traktuje tą relację bardzo luźno i nie jesteś postrzegana jako ktoś ważny w jego życiu. Z drugiej strony bardziej bym się martwiła na