Wpis z mikrobloga

Propozycja 8.02

Spotkanie: Mainz - Leverkusen
Bukmacher: fortuna
TYP: Obie strzelą
KURS: 1.49

-Mainz jest u siebie bardzo mocnym zespołem i mogą się pochwalić passę 6 kolejnych meczów domowych z golem. Udawało im się trafiać z Bayernem (1-2), Dortmundem (1-2) czy Frankfurtem (2-2).

-Leverkusen podrażnione ostatnią porażką z Heidenheim w Pucharze Niemiec, gdy wydawało się, że wszystko jest pod ich kontrolą - drużyna z 2. Bundesligi zadała dwa ciosy i ostatecznie awansowała do kolejnej rundy. Problemem aptekarzy jest defensywa, która na wyjazdach traciła bramki w 8 z 10 spotkań.

Spotkanie: Almere City - Jong Alkmaar
Bukmacher fortuna
TYP: Obie strzelą
KURS: 1.41

Wstęp: Kolejka ligi holenderskiej to standardowo okazja do wielu BTS'ów, ja zdecydowałem się na spotkanie dwóch drużyn z dolnej części tabeli, które mają podobny bilans bramkowy i formę.

-Almere strzela u siebie bardzo regularnie - w ostatnich 10 meczach domowych trafiali do siatki w 8 z nich, tracą jeszcze częściej, bo w 9 z 10 spotkań.

-Rezerwy Alkmaar'u nie błyszczą formą, ale BTS był w 9 z ostatnich 10 spotkań wyjazdowych. Nie udało im się trafić tylko ze Spartą Rotterdam, która rozgromiła ich 5-0 u siebie - gorszą defensywę ma tylko Jong Utrecht.

Pula typów (alternatywa):
-Moreira - FC Porto (gol gospodarzy / kurs: 1.96) lub (handicap 1-0 i 10 / kurs 1.63)
Warto się też przyjrzeć meczowi Valladolid - Villarreal w którym można próbować z żółtymi kartkami.

Stronę można równolegle śledzić na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/OkiemTypera/
lub wpisując: "Okiem Typera - typy bukmacherskie"

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #sport #rozrywka #laliga #bundesliga
Pobierz Luca199491 - Propozycja 8.02

Spotkanie: Mainz - Leverkusen 
Bukmacher: fortuna
T...
źródło: comment_0yLmURFSbCSnteKt45yhiLthtbCLH8kZ.jpg