Wpis z mikrobloga

Dobra a teraz tak na serio. Co wg Was powinienem zrobić z Sebą? Czy on wg Was faktycznie ma jakieś zaburzenia psychiczne? Śmieszki śmieszkami ale może jemu faktycznie potrzebna jest pomoc? Z rozmowy na facebooku wynika, że to jest część jakiegoś jego planu i że wszystko się wyjaśni, a może to próba wyjścia z niezręcznej sytuacji, ze ktoś go nakrył? Wypok, haalp! #sebalovestory
  • 59
  • Odpowiedz
@kravjec: Piszesz do niego z fikcyjnego konta w dodatku z konta kobiety, teraz dla niego każda znajoma może być w kręgu podejrzeń. Idzie ulicą i się zastanawia czy może to ona zna jego tajemnicę. Koleś przez to czuje się mało bezpiecznie i wygodnie. Lepiej dla niego byłoby gdybyś się ujawnił i zapewnił o dyskrecji. Dodatkowo rozmowa z samym źródłem może przynieść wiele ciekawych informacji na które tutaj tak bardzo czekamy
  • Odpowiedz
Jakich kroków @kravjec nie zdecyduje się podjąć, lepiej żeby to zrobił szybko, zanim jakiś śmieszek wystalkuje Sebe i mu napisze co tu się #!$%@?. Z Mariuszkiem mi tak zrobili.


@Fef: A to skurczybyk.
  • Odpowiedz
@miki4ever: A kto powiedział o rozmowie przez internet? Niech się spotkają w cztery oczy, może @kravjec 'owi uda się namówić chłopaka do wyjawienia powodów takiego zachowania, kiedy stanie z nim twarzą w twarz. @kravjec oceni sytuację i zdecyduje jakie dalsze kroki należy poczynić.
  • Odpowiedz
@ambiwalencja: Glupota. Po pierwsze jak rozumiem to tylko dawny kolega z klasy i nie utrzymuja kontaktu ze soba, po drugie, rodzina zawsze bardziej ci pomoze niz obcy koles. Rodzina jest w stanie takiego chlopaka zabrac do siebie i zrobic interwencje, jest w stanie zatrudnic lekarza do pomocy itp. Zreszta nie wiem czemu chcesz tutaj odpowiedzialnosc na @kravjec 'a zrzucac, wyobraz sobie, ze seba sobie po takiej rozmowie cos robi,
  • Odpowiedz
@miki4ever: Jakby nie patrzeć, na @kravjec 'u spoczywa pewien ciężar odpowiedzialności za dalszy rozwój sytuacji, gdyż to on odkrył ten cyrk i pozostaje (chyba) jedynym wtajemniczonym z kręgu znajomych Seby. W związku z tym jeżeli to nie on miałby poinformować rodzinę chłopaka, to kto?
  • Odpowiedz