Wpis z mikrobloga

Dobra a teraz tak na serio. Co wg Was powinienem zrobić z Sebą? Czy on wg Was faktycznie ma jakieś zaburzenia psychiczne? Śmieszki śmieszkami ale może jemu faktycznie potrzebna jest pomoc? Z rozmowy na facebooku wynika, że to jest część jakiegoś jego planu i że wszystko się wyjaśni, a może to próba wyjścia z niezręcznej sytuacji, ze ktoś go nakrył? Wypok, haalp! #sebalovestory
  • 59
@kravjec: Próbuje się bronić, jeżeli nie jest studentem jakiejś psychologii, socjologii etc to eksperyment można wykluczyć. A czy przypadkiem nie jest to jakieś zaburzenie, to wypadałoby zapytać psychologa
@kravjec: mogę prosić małe streszczenie? Z tego co wyłapałem, to chłopak zamieszcza cudze zdjęcia jako własne i buduje z tego swoją drugą tożsamość (publiczną)
@kravjec: weź go na piwo i pogadaj z nim normalnie jak facet z facetem. Bo może się okazać, że rzeczywiście jest coś z nim nie tak, ale że jakieś zaburzenie, ale może coś na kształt depresji, którą chce zakamuflować takimi akcjami.
@kravjec: Trwa to tyle czasu, że wersja o jakimś planie jest po prostu nierealna. Przyjacielska rozmowa jak widać nie pomogła- może dlatego, że była z anonimowego konta. Weź ze swojego, bez jakiś podchodów napisz pod każdym zdjęciem mika cash, czy tam jak się ona nazywa.
@kravjec: Tak jak już pisane było. Daj mu do zrozumienia, że albo kończy szopkę, albo wszystko wyjdzie na jaw i będzie to gorsze (xD) niż jakby sam to zakończył. Tylko pytanie jeszcze jedno do tego mam - czy jak on napindala o tej brazylijce, to ktoś "lajkuje" jego posty i komentuje? To mnie najbardziej ciekawi xD