Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem, że idę sobie zrobić fotki, bo potrzebuje na studia. Odebrałem i tak teraz patrzę na CDka, bo dali kilka zdjeć i CD, stwierdzam, że może nie jest to szczyt piękna i kanonów światowej mody oraz urody, ale i tak wyszedłem dobrze. Generalnie dziwna sprawa, bo na tych dowodowych itd. zawsze wychodzę dużo lepiej niż na fotkach z wycieczek czy innych wyjazdów i imprez. Może dlatego, że tam złą robotę robi alkohol.

Eh, takie fajne to foto, że chyba dla #atencjoprzybywaj wrzucę sobie na #facebook !

#takipiekny #idedofotografa #zdjeciadowodowe #narcyzm
  • 6
zawsze wychodzę dużo lepiej niż na fotkach z wycieczek czy innych wyjazdów i imprez


@nodikv: Nie jest dziwne, bo te zdjęcia są robione w studiu. Światło robi ogromną różnicę. No i samo ujęcie też :D
@TheMan: Przepraszam bardzo, ale na CDku mam 2 zdjęcia: z obróbką i bez obróbki. I różnią się jedynie tym, że na tym bez obróbki mam 2 pieprzyki i jakąś tam kropkę, a na obrobionym ich nie ma.

@Wulfee: Nie no, ja tu mówię o wyrazie twarzy itd. Generalnie na zwykłych fotkach też wychodzę normalnie, nie jak jakiś pajac, ale po prostu wtraz twarzy z zaskoczenia czy pod słońce itd. zawsze