Wpis z mikrobloga

uwielbiam te wszystkie jęki #biznespopolsku jak to trudno jest prowadzic dzialalnosc w polsce, hihi; ze takie skomplikowane podatki, ze cuda na kiju; ech
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eliwuu: nadal nie wiem o czym piszesz...

stwierdziłeś/aś że prowadzenie działalności (bez względu w jakiej formie prawnej) jest w Polsce łatwe, tak więc pytam czy masz jakieś doświadczenia w prowadzeniu w naszym kraju i za granicami żeby porównywać?

  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: szerloku, wiem co to dg; ale co, chcesz zebym ci krsy wyciagal? po prostu sie smieje z calej tej dramy ludzi, ktorzy maja 10 faktur w miesiacu i problemy z vatem
  • Odpowiedz
@eliwuu: i co z tych krsów wyciągniesz? regon?

nawet przy 10 fakturach proszę o porównanie rozliczenia ich w PL i za granicą (księgowanie, możliwość rozliczeń, terminy, udogodnienia itp), bo pewnie masz doświadczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@Logan00: nie wiesz do czego sluzy krajowy rejestr sadowy? rejestr regon to zupelnie co innego!

jesli jest jakis powod, ktory faktycznie przemawia za rejestrowaniem spolki za granica - to w przypadku, kiedy prowadzi ona tam dzialalnosc; w polsce sprowadza sie to do zlozenia deklaracji vat i cit, ktore wyskakuja z programu ksiegowego (ale nawet jak sie chce, to mozna je policzyc recznie, to nie jest jakas hardkorowa matematyka)
  • Odpowiedz
@eliwuu:

iedy prowadzi ona tam dzialalnosc; w polsce sprowadza sie to do zlozenia deklaracji vat i cit, ktore wyskakuja z programu ksiegowego (ale nawet jak sie chce, to mozna je policzyc recznie, to nie jest jakas hardkorowa matematyka)


Ja #!$%@?, nic o tym nie wiesz i widać, że nie miałeś żadnej styczności z tym. EOT.
  • Odpowiedz