Wpis z mikrobloga

Chyba większość patokoneserów zgodzi się że chyba nadszedł czas powiedzieć sobie jedno. U2 to już przeszłość i nie ma co liczyć tam choćby na zalążek dymów (no chyba ze dymami nazwiemy tyranie jacy co mnie osoboście już dawno się przejadło). Końcówka pokazała że jeśli w ogóle coś się działo było to zasługą albo coraz rzadziej zapraszanych gości, albo achtungów z zewnątrz ( na to juz nie ma co liczyć). Zatem chyba dobrze by było zacząć promować Księdza bo jak widać to ostatni prawdziwy przedstawiciel gatunku patostreamerow. Pure 100% pato. Ja będę donejtowal. Do wczoraj miałem mieszane co do niego odczucia. Ale Po wczorajszym streamie zostałem w 100% przekonany.
#patostreamy #ksiadztv
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjoooter: pewnie masz racje. Tucznik ma na tyle wyrobiona renomę ze wystarczy ze tylko odpali jak lep na muchy zleca się madki, karyny, janusze etc. Rozwali się na kanapie i będzie zamulal #!$%@?. A ksiądz zniknie za jakiś czas owszem. Wystarczająco juz sobie nagrabił przez ten czas co streamuje. Dlatego póki jeszcze nadaje pasuje to wesprzeć uwazam. Dlugo się taki patus nie pojawi
  • Odpowiedz
@pjoooter: tylko ze Darek dał dobry content raz gdy #!$%@? się z pioterem. No może jeszcze ta szopka na u2. U księdza sprawa cały czas rozwojowa. To jest ta różnica
  • Odpowiedz