Wpis z mikrobloga

Z braku laku oglądam streama 40 letniego typa aka ksieciunia, który był u magicala wraz z mniszką. Typ niby robi show szukając żony. Pierwsza kandydatka, źle nie wygląda, bardzo fajna zadbana 24 letnia dziewczyna. Tylko powiedzcie mi co trzeba mieć w głowie, żeby zabiegać o względy starego dziada, przed streamem (stadem gimbusów)?

Liczę na was, trzeba ją wystalkować i uratować powiadamiając jej rodzinę. Imię Ewelina,miasto warszawa, pewnie zmyślone.( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=sGJoelpcPdA
#danielmagical
#patostreamy
Obludnikk - Z braku laku oglądam streama 40 letniego typa aka ksieciunia, który był u...

źródło: comment_Mn03NgkUv1g1JRHW2DP7UWURlSZNyP6E.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Obludnikk: Jest pełnoletnia, więc z tymi rodzicami to pojechałeś. A poza tym co ma wiek do związku. Jest masa związków z dużą różnicą wieku i jakoś dają radę.
"40-letni typ" - To znaczy, że facet spisany na straty ? Dorośniesz do tych 40 lat (chociaż wy młodzi możecie mieć z tym problem, bo większość z was nie ogarnia świata i w większej części jesteście nieudacznikami), to wtedy pogadamy.
  • Odpowiedz
@Obludnikk: Nie znasz jeszcze życia, więc nie będę tobie tłumaczył. Zawsze możesz wyłączyć streama zamiast się napinać, że to co oglądasz nie podoba się tobie.

P.S. A jak aktorzy w średnim wieku grają w filmach role komediowe to to też jest żenujące ? On robi dokładnie to samo, tylko na mniejszą skalę. Robi swoje show, a czy dobrze mu to wychodzi to już inna sprawa. Rzecz gustu.
  • Odpowiedz
@R34P3R: uu obrońca księciunia się znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°) streamy zawsze są dymogenne, ksieciunio pokazał jakim jest patusem obrażając mniszke pare miechów temu
  • Odpowiedz
@R34P3R:Wszystko spoko, ale aktorzy dostają za takie role dość dobry hajs i poza planem nie #!$%@?ą jak księciunio. Nawet na normalnym streamie z mniszką miałem takie dziwne uczucie zażenowania, że nie zostawałem dłużej niż 5 minut.

Nie wiem ile lat (wygląda na 40/50 przy dobrym świetle), jego zachowanie jest dziecinne i nie raz było widać. Kłócił się z mniszką o pierdołę ( bo mniszka gadała z kumplem czy coś takiego).
  • Odpowiedz