Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jakiś fajny tv dla taty. Użytkowanie to polsat+może netflix, bajery softowe nie są potrzebne. Chciałbym matrycę 65 cali. Budżet do 4500zł bez możliwości przekroczenia. Wcześniej mirki pomogły w podobnej sprawie, mam nadzieję, że i tym razem się uda. Póki co w oko wpadły mi Sony Bravia KD-65XF7005 oraz Sony Bravia KD-65XF7596, z tym, że nie wiem czy warto do drugiego dopłacać. A może coś w tej półce cenowej innego zaproponujecie? Jak mówiłem, na bajerach mi nie zależy, ładny obraz i 65 cali to główne cele. Z góry dziękuję za pomoc!

#telewizja #telewizory #telewizor #netflix
  • 8
To ja się może podepnę i spytam:
Ktoś używa i może dać opinię na temat Samsung UExxNU71/70? Myślałem o 43 albo 49 cali, ceny wydają się dość podobne.
Jakby mi ktoś jeszcze powiedział w prostych słowach czym się różnią 7122/7092/7102 i inne dziwne wariancje, to już w ogóle. Na pewno jedne mają różne podstawki od innych i niektóre są z tunerem DVB-S, co mnie nie obchodzi nic a nic.
@Ghostur: 65XF75 lub Philips 7 serii zdecydowanie. Oba na androidzie, więc wybieranie głosowe bardzo dobrze sobie radzi, co dla taty będzie plusem. No a sam obraz na dużo wyższym poziomie od konkurencji z Korei, bo to direct led, więc samo doświetlenie robi już robotę :>
@msichal: Różnią się wykończeniem i ilością gniazd chociażby. Generalnie jeżeli już Samsung, to 8 seria w górę, a to dużo większe pieniądze. Lepiej podskoczyć z
@flamstyle: Pojawił się kolejny problem, więc może mógłbyś mi jeszcze raz doradzić. Tata przeraził się wielkością 65 gdy zobaczył go w sklepie, chyba wystraszyła go przesiadka ze starej 40. Dodatkowo zaczął szperać w necie i podobno kupno 65 bez dużego pokoju to błąd. Patrząc na odległość, to będzie miał od TV jakieś 3,5m. Faktycznie nie warto pchać się w 65? Jeśli nie, to stwierdził, że 55 mu starczy. Dalej celować w
@Ghostur: Żadnej znaczącej różnicy między XF75 a XF80 nie uświadczysz. XF80 jest na stopie stacjonarnej i ma fajniejsze wykończenie ramki, poza tym świecą dla mnie tak samo w domowych warunkach :p Zdecydowanie są najlepszym wyborem jeżeli chodzi o telewizory w tym budżecie. Od kwoty 2,5 tys do 5 tys Sony, czy tego chcemy czy nie, robi najlepsze telewizory jeżeli chodzi o naturalność i jakość obrazu jak, więc raczej skupiłbym się na