Wpis z mikrobloga

ULANE BINGO STATS! Jako że kończą mi się arkusze, jest to dobra pora na stworzenie podsumowania gry, polegającego na wypisaniu pięciu najczęściej i najrzadziej występujących haseł. Ponownie chciałbym wymienić jedno-dwa najrzadziej występujące hasła. Podrzucajcie pomysły na nowe hasła w komentarzach. Umówmy się tak, że najbardziej plusowane wpisy wchodzą do gry. Liczę na Was, drogie Mirki i Mirabelki!
A najpopularniejszym hasłem, które stało się absolutnym must-havem w grze, jest... hasło, które kiedyś mi zasugerowaliście:
SZAFA VS JĘZYK POLSKI! 90% jego vlogów (19 z 21, odkąd to hasło jest na planszy) musiało zawierać lapsusa językowego. I jak tu wymagać od bebzuna żeby dogadywał się w obcym języku, skoro na każdym vlogu typ dostaje #!$%@? od mowy ojczystej?
Dalej:

PRUSAK- 84% (31/37)

MACU MACU- 78% (29/37)

PIERNICZE/PIERDZIELE/ITP- 71% (15/21)

KURNIA- 65% (24/37)

w ramach ciekawostki- na szóstym miejscu, ze skutecznością 62%, pojawiło się hasło... audycja zawiera lokowanie produktu. Wniosek: #kieleckiulaniec prawie tak samo często stara się opchnąć coś na filmach swoim rycerzom, jak wypowiada swoje firmowe "kurnia". #!$%@?, powinien zmienić ksywkę na "akwizytor".

NAJRZADZIEJ WYSTĘPUJĄCE HASŁA:

CYNA- 16% (6/37)

KONRAD- 16% (6/37)

VLOG 10:01-11:00- 19% (7/37)

EKSPERCI ; MARIAN ; "EJ WEŹ STESTUJ"- 22% (8/37)

Zamieniłbym hasła CYNA oraz VLOG 10:01-11:00, bo chcę zachować odpowiedni bilans pomiędzy tekstami bebzuna a postaciami pobocznymi na karcie gry.
#mocnyvlog #ussponton
  • 10
  • Odpowiedz
@zbyasr: hmm, myślałem o tym, ale wiem że będzie to hasło uzależnione od tego czy bebzun będzie żarł na vlogu. Jeśli już, to wstawiłbym hasło "januszowe określenie jedzenia". Czyli każda odzywka "przeciwnik/zawodnik/wielki jak stodoła" itp.

@plesples: dokładnie, dzięki w imieniu społeczności zainteresowanej UB! ;)
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: ja bym wywalił "EJ WEŹ STESTUJ" dlatego że mówi to zazwyczaj do osoby która i tak występuje w bingo a samej cyny bym nie wywalał bo to nie tylko powiedzenie "daj cyne" ale ukryte żebranie czegoś lub podbudowa pod productplacement za 3-4 odcinki
  • Odpowiedz
@eSUBA94: tak, tylko "Ej weź stestuj" to taki skrót myślowy żeby było dość czytelne na karcie, nie dosłowny cytat. Pod to hasło podchodzi każda sytuacja w której bebzun namawia na coś swoich znajomych a samemu żal mu wywalić pieniądze XD Ale dzięki za uwagę, może to przerobię. Cynę też rozszerzałem tak jak napisałeś, ale widocznie ostatnimi czasy bebzun sam znajduje sobie wystarczająco dobre "cyny", które później poleca frajer yy tzn
  • Odpowiedz
@eSUBA94: jestem w stanie zaryzykować: hasło "wykop" nie będzie umieszczone na planszy, ale jak padnie to kończy grę. I teraz ulaniec będzie miał dylemat: czy rozprawić się z grą która pewnie go #!$%@?, przyznając się do obsesyjnego przesiadywania na tagu, czy też dać sobie spokój i nie psuć nam zabawy.
No, marcinku, twój ruch, wiemy że to czytasz
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz