Wpis z mikrobloga

Dziś coś dla fanów Raspberry Pi i gier retro. Poradnik instalacji i konfiguracji emulatora gier i uwaga (szok) nie chodzi o RetroPie. Tym razem pora na system Lakka, który charakteryzuje się nowoczesnym GUI. Szczegóły ( ) Kurs Raspberry Pi, projekty - konsola do gier retro

W komentarzu zrzut GUI systemu ʕʔ

#forbot #raspberrypi #informatyka #gry #retrogaming #elektronika
Forbot - Dziś coś dla fanów Raspberry Pi i gier retro. Poradnik instalacji i konfigur...

źródło: comment_n5Rv8XgWmLxJog3XMzO1wLFTpo7wcy3o.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Forbot zgadzam się. Retropie było dla mnie przekombinowane, a Recalbox w moim odczuciu jest wygodny i ma trochę bardziej elegancki interface. Kiedys chcę wypróbować Lykka, ale czytałem niezbyt pochlebne opinie, dlatego z tym zwlekam.
  • Odpowiedz
@Forbot: Ej cześć, dajcie jakąś alternatywę do retro Pie. Tylko żeby miała nowocześniejszcze GUI, może być coś w stylu xmb ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kubabe: qumplu, a czytałeś pierwszy post i ten artykuł? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ten poradnik jest właśnie o czymś innym niż RetroPie i własnie z nowoczesnym GUI ʕʔ
  • Odpowiedz
@Forbot: To taka podbitka do postu lenovo99. Widać, że nawet nie chciało mu się przeczytać kilku zdaniowego postu, w którym jest odpowiedź na jego pytanie. Miało być śmiesznie, ale jak zwykle nie wyszło. Pozdrawiam :P
  • Odpowiedz