Wpis z mikrobloga

#szkolna17 #konon #teamniemiecki #kononowicz to nie #patostreamy
Bobolaki, gimby z małym stażem jeśli chodzi o uniwersum wraz z najbardziej upośledzonym umysłowo pseudo redaktorkiem szczochańcem już prują tyłki o Niemieckiego,i w komentarzach już rzadają usunięcie go ze stanowiska. Rozwala mnie że Niemiec został nazwany zerem przez kogoś kto jest zerem totalnym. No i dodatkowo reżyser boży został nazwany głupim przez kogoś który jest kompletnym debilem. Idiotano mówił że z jego "pomysłami" chyba tylko raz dostał bana, a Niemiecki dostawał ban za banem. Tyle że menel nieraz dostawał bany co skutkowało nawet że jego konto spadło z rowerka. Menela dupa piecze że niby Niemiec zepsuł mu powrót na Szkolną. Doskonale zdaję sobie sprawę że bez Szkolnej nie istnieje. Zdecydowanie wolę oglądać filmy polityczne nawet z tymi podpowiedziami (przez które tak szczocha tyłek piecze) niż menelskie wysrywy. Ech gdyby jeszcze seria Testowanie wróciła to byłbym wniebowzięty.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saturax: Ja to nie rozumiem tych wojenek ciągłych który redaktor jest lepszy. Każdy ma inny gust, każdemu się co innego podoba i uważam że każdy redaktor wniósł coś do uniwersum.
Co do Niemieckiego to prawda jest taka że gdyby on nie nagrywał Konona w czasach gdy wszyscy o nim zapomnieli to możliwe że już byśmy więcej o Kononie nie usłyszeli.
Co do Mexyka, jego zaletą było tylko to że miał
  • Odpowiedz
@Saturax: na szkolnej są browary cały czas, codziennie ktoś dosyła lub zostawia z widzów. Menel o tym wie i możliwość #!$%@? się za free i nabicia wyświetleń kononem przepadła rano
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze myśli że konona musiał niemiec podpuścić żeby go cisnął jakby konon sam z siebie był niezdolny do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mecenas_Piaseczno: Dokładnie. Niemiec pomógł kononowi gdy faktycznie tego potrzebował.
@dizel81: Szczoch niewiele wniósł do uniwersum w porównaniu do Niemieckiego. Menel najwyżej ma jakieś tam zasługi tylko dlatego że codziennie przyłaził i nagrywał. I tak praktycznie nic więcej jeśli o to chodzi. Filmy z poczatku jego kadencji może aż takie złe nie były, później jednak poziom contentu nacznie spadał. Nie mówiąc już że to właśnie za kadencji Mexyka zaczęło
  • Odpowiedz
@Saturax: Masz calkowita racje,obejrzalem pare filmikow starych np."sledz w olejku " czy jakos tak,"libacja" z jakimis menelami na podworku i ani to smieszne ani nic.ogolem dla mnie do dupy.Dlatego filmy niemca omijam , jak napisales ,szerokim lukiem.
  • Odpowiedz
@Saturax: Dawno się wypalił moim zdaniem, teraz jego filmy to same bezbeckie polityczne gnioty. Filmy szczocha były innowacyjne i śmieszne, jednocześnie zachowując przy tym abstrakcyjny charakter uniwersum.
  • Odpowiedz
@Saturax: o tym właśnie pisze że wniósł tylko to że miał czas tam przebywać z nimi. Kilka materiałów fajnych było, może jeszcze nie kultowych ale dużo im nie brakuje. I tak jak pisałem nie gloryfikuje żadnego z redaktorów, Mexyka po ostatnich wyczynach nie cierpię bardzo no ale jakieś tam materiały pozostały.
I te wojenki i licytacje który jest lepszy moim zdaniem sensu nie mają. To tak jak rozwodzenie się nad
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że nawet jakby Mexyk wrócił do nagrywania z Ksiekiem to by nic z tego nie wyszło. On ma już tak porytą banie od żuberków, że ma się na równi z prezydentem. Ksiek patrzeć na niego nie może a co dopiero miałby być ustawiany pod jego kamerę. To rodziło by kolejne awantury i sztuczne gnioty.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: No widzisz. Stara dobra Szkolna nie jest dla ciebie. Ja już zdecydowanie wole taką "libacje" niż menelskie bezbeckie wysrywy.
@Rattlehead16: Co prawda gnioty menela może były w jakimś stopniu innowacyjne bo jednak zupełnie przemienił content ale to nie oznacza że te jego innowacje wyszły na dobre. Co do śmieszności to te gnioty śmieszne nie były. Rownie dobrze też mogę powiedzieć że one były bezbeckie. Niemiec jest już
  • Odpowiedz