Wpis z mikrobloga

@Szpurka: Taka ciekawostka, w scenie z trzema murzynami i azjatką gra syn Clinta, Kyle, który jest dosyć znanym basistą jazzowym. Polecam jego twórczość. Jazzem zaraził go jego ojciec który zabierał go w dzieciństwie na koncerty.
H.....e - @Szpurka: Taka ciekawostka, w scenie z trzema murzynami i azjatką gra syn C...
  • Odpowiedz
@Szpurka: Film jest mizerny i oklepany, ale sceny z ustawianiem do pionu koreańców i czarnuchów pamiętam nawet po latach.

“We used to stack fucks like you five feet high in Korea and use you for sandbags.”
e.....e - @Szpurka: Film jest mizerny i oklepany, ale sceny z ustawianiem do pionu ko...
  • Odpowiedz
@Szpurka: Najbardziej znamienna scena jak dla mnie to było jak załatwiał młodemu robotę na budowie i w tym baraku zaczęli narzekać na warsztaty samochodowe. Młody szybko złapał o co chodzi
  • Odpowiedz
@Szpurka: Ja #!$%@?ę, nie wiem. Będzie ich z pierdyliard. Na początek obczaj sobie 'Mandarynki' albo 'Życie jest Cudem' jak to wrogowie dochodzą do wniosku że ich nienawiść jest bez sensu.

Grand Torino. Historia gościa, zgorzkniałego weterana, podwórkowego generała Pattona - który z czasem zaprzyjaźnia się a następnie oczywiście staje w obronie społeczności której nie lubi i z 'przymusu' wychowuje ichniejszego gostka jako 'uświadmiającą pokutę' za wydarzenia z przeszłości jest łatwa
  • Odpowiedz