Wpis z mikrobloga

Czy będzie ktoś zainteresowany podsumowaniem finansowym wycieczki do #australia ? W sumie 18 dni podróży z Sydney, aż do Cairns, taka najczęstsza Australijska przygoda. Wynajęcie kampera, jedzenie, atrakcje i wszystko co ubyło na koncie w czasie podróży :) Dużo osób myśli nad wakacjami w tym kraju, więc może się przyda? Zdjęcie dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podroze #wakacje #finanse
yeloneck - Czy będzie ktoś zainteresowany podsumowaniem finansowym wycieczki do #aust...

źródło: comment_IShzeGXzpb5POdY2PQYEL0kBvYmrzeG0.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Kris515 Ciekaw jestem w jakich to branzach w Australii minimalna krajowa dla osob ponizej 16 rz to $23 xD xD?

@yeloneck W sumie ciężko ocenić, bo zależy od tego na jakie atrakcje się zdecydowaliście, bo one lwią część budżetu pożerają. Mam nadzieję, że wycieczka się udała! Ciekaw jestem co widzieliscie i ile mnie to wyszlo :)

Ja ostatnio dwa dni podrozy po Great Ocean Road wynajeta fura i ze spaniem
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz Ale jak tu porownac zycie w miescie i szukanie pracy do wakacji wynajetym kamperem, korzystania z atrakcji, robienia kikuset kilometrow dziennie itp. przeciez to bez sensu.
Na moim YT pojawily sie ost dwa vlogi z samotnej wycieczki wynajetym samochodem po Great Ocean Road i pod koniec jest tez podsumowanie finansowe ;)
  • Odpowiedz