Wpis z mikrobloga

#!$%@? ja to jestem jebnięty z tymi smalltalkami... systuacja z wczoraj:

nowa pracownica pierwszy dzień w moim dziale zaczyna do mnie coś tam gadać gdzie pracowała itd. no ja jej przytakuje i mówię że świeżo po studiach, że to pierwsza poważna praca. Nagle ona zaczyna że ma syna i mówi pokaże ci, wyjmuje z portfela zdjęcie i mi pokazuje a ja na to:

- no fajny chłopczyk, ładny jest ..... no #!$%@? serio tak powiedziałem, jak jakiś pedofil. Ona się trochę zmieszała i powiedziała że musi wracać do pracy.

chciałabym nie być w tym upośledzonym i wiedzieć co mówić w takich sytuacjach. Co powinienem powiedzieć jak mi pokazują swoje gówniaki?

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #smalltalk #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Certcvq: Dalej normalne. Jak się jest dorosłym to 11-latka nawet niespecjalnie postrzega się jako nastolatka, tylko właśnie jako dziecko. To trochę jak rzucić: "ojejuniu, jaki śliczny piesek", nic creepy. Dziwne aż, że Ci się potem tak skojarzyło.

O nastoletnich dziewczynach albo córkach studentkach też się mówi: "Uuu, ale ładna dziewczyna. Pewnie Ci tam, Stasiu, kawalery szyby wybijajo, co?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tl;dr

Za bardzo się
  • Odpowiedz