Wpis z mikrobloga

  • 0
@robertx: Bale był w moich zamysłach. Griezmanem mi się słabo grało - chyba muszę mieć silniejszych, może na SP by się sprawdził. I zgadzam się, że przy Bale’u sell Dembele z PN i jego IF na lewo. Niestety na Viniego mnie nie stać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cojestpiec: Varane vs Umtiti mała różnica ale rozważę. IF Ben Yeder i Griezman mi się nie sprawdzali, chyba że spróbuje na SP. Partey jest untradeable wiec trochę szkoda ;D skąd ta pewność co do bramkarza? Waas jest jednym z lepszych ogniw w moim odczuciu. Modrica przykrył czapka.
@cerbi96: Zmieniłem na albę swego czasu - dużo gorzej mi się grało. Mojica się szybko meczy ale fajniej wchodzi do ataku. W pewnym
  • Odpowiedz
  • 0
@RBNG: Modric strasznie lamił gdy go wziąłem. Do Marcelo nie jestem przekonany ze względu na Pace, Alba nie grał.
Czy Varane rzeczywiście jest znacząco lepszy od Umtitiego?
  • Odpowiedz
  • 0
@RBNG: No i widać jaką masz wiedzę o tej grze. Gracze muszą nie tylko mieć wysoki OVR ale też pasować pod kogoś grę, czy grę zespołu. U mnie dostawka Modrica powodowała dziury z tyłu. Muszę mieć dwóch defensywnie usposobionych z tyłu a Modric przy wejściu za Waasa nie tworzył znaczącej różnicy. Na pewno nie wartej tej kasy.
  • Odpowiedz
@novyr9: Varane i Ramos to najlepsi SO w tej gierce, Umtiti to nie ten poziom. "IF Ben Yeder i Griezman mi się nie sprawdzali" - to ja nie pomogę, lepsi już tylko są Bale i Messi z ofensywnych. "Do Marcelo nie jestem przekonany ze względu na Pace" ma mało, ale w grze zapieprza.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cojestpiec: To spróbuje Marcelka. Bale i tak był w planach. Ben Yeder i Griezman za łatwo mi się dawali przepychać, może to moja wada stylu gry. Zdecydowanie lepiej grało mi się Ben Yederem w 18.
  • Odpowiedz