Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jest sprawa. Mam 34 lata, jestem rozową po calkiem dobrych studiach. Prace tez mam niezla, nie narzekam ogolnie na poziom zycia. No wlasnie ale... uwazam ze troche marnuje swoj potencjal w obszarze informatyki. Pracuje przy kompie, z roznymi bazami danych itp i zauwazylam ze zawsze najlepiej ogarniam w zespole te tematy (w kazdej z 4 korpo tak bylo). Sprawy techniczne- do mnie, ogarnianie nowych programow- idzie mi to blyskawicznie. A co najwazniejsze- lubie to! W excelu moge siedziec godzinami, a jak cos nie dziala w bazie to uwielbiam szukac rozwiazania problemu az go nie znajdę.
W jaki sposob moge rozwinąc te swoje predyspozycje o ile w ogole je mam? Chcialabym znalezc obszar w ktorym czulabym sie najlepiej i go rozwijac. Myslicie ze warto, czy lepiej juz olac i skupic sie nad obecna praca i rozwojem w niej (branza biologiczna).
Dodam, że finanse nie są wiekszym problemem jeśli chodzi o kursy itp.
Macie jakies propozycje od czego zacząć?
#pracbaza #rozwojosobisty #korposwiat #informatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
  • Odpowiedz
PolnySzejk: @ElGovanni: wiem jakie sa realia w programowaniu, rynek jest zalany takimi swiezakami po bootcampach albo kursach "java w miesiac" online. Ale nie wykluczam programowania, moze bym to polubila? Prace mam, wiec nie jest to cos czego musze sie nauczyc zeby zarabiac na zycie, ale fajnie jakby mi pomoglo w zdobyciu lepszych zarobkow ofc :)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania hmm nie wiem czemu spod anonimowych piszesz - normalna sprawa.
Komp alienuje. I póki walczymy o dobry status finansowy i zabezpueczenstwo przyszłości to nie ma nic w tym złego... aż do momentu kiedy brakuje nam społecznego aspektu życia.
Jesteśmy takimi stworzeniami że musimy przynalezec do jakichś grup społecznych. Chcemy wpływać bezpośrednio na innych. Taka natura i z tym nie wygrasz.
Jak chcesz coś zmienić to znajdź jakieś grupy w ktorych
  • Odpowiedz