Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, pisze anonimowo bo pewnie zaraz znajdzie sie jakaś #madka #p0lka która mnie zlinczuje za taki pomysł. Do rzeczy. Mój chrzesniak lvl 10 ma dziś urodziny, od miesiąca ma obiecane że zabiore go do maka, jeszcze dzisiaj rano do mnie dzwonił podniecony i opowiadał jakiego burgera sobie zamówi. (Chlopak bywa tam naprawde od święta, stąd ta podnieta) niestety mój niebieski musi dzis pojawic sie w pracy i mam do wyboru, rozczarować dzieciaka, albo zabrac ze sobą mojego 15miesiecznego syna. Unikam na codzien fast foodów, syn z dwa razy spróbował frytek. Wiem ze jak go zabiore to bedzie chcial jesc to co my i nie da sie oszukac. Wiem ze to nienajlepsze miejsce na takie pytania, ale przynajmniej nie bd tu czytac wysrywów madek karmiących piersią do 5 roku zycia dziecka. Pytanie do was: jechac czy nie? Jesli tak, co moge dac tak malemu dziecku jesc? #mcdonald

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
  • 59
@AnonimoweMirkoWyznania od jednej wizyty nie dostanie chorobliwej otyłości. Weź trochę jego ulubionych przysmaków, to też odwróci jego uwagę i po dwóch frytkach się znudzi. Poproś o pusty kubek i nalej mu tam jego soku.
  • Odpowiedz
Finka: Czekaj czekaj, czy ja dobrze rozumiem że 15 miesięczne dziecko i ty chcesz mu frytki dać bo będzie się ich domagać?! Chrześniak ok, ale tak małe dziecko?!
Nie trzeba być z katrgorii madka żeby wiedzieć że to chory pomysł dawać dziecku, które ledwo ma półtorej roku frytki do jedzenia! Weź sie ogarnij kobieto! Problem wziąć ze sobą coś co lubi i jest zdrowe na przekąskę?!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo asekuracji w Twojej wypowiedzi, w 3 zdaniach dałabyś się radę zmieścić a Ty rozpisujesz się jak jakaś gaduła których nie cierpię( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem też z dupy - o rany dziecko zje w McDonalds, boże tragedia czy to moralne czy stare torby mnie nie obgadają?! ( )
  • Odpowiedz