Wpis z mikrobloga

@tabarok: nikt nie narzekał. Kumpel ktory nie zyje bo sie #!$%@? na glowe z trzepaka nie narzeka. Ten od gangreny i amputacji nogi narzeka troche ale na zmiane pogody tylko
Ten na wozku narzeka duzo ale on zawsze byl #!$%@?.
  • Odpowiedz
@tabarok Bo teraz tak się nie dzieje xD
Wam to ten czas, w którym były zmiany ustrojowe to na łeb siadło za mocno. Ja wyglądam przez okno i widzę dzieciaki, które biegają z kijkami przypominające broń.
  • Odpowiedz
@HolyToiletPaper: @BubbleGun: bo tu tak jak stwierdzil @Mecowaty: chodzi o ironie. Zauwazcie ze wg niektorych zjebow wszystko co bylo gdzies do ok pol. lat 90 to patologia. Caly dzien na dworze, pierwsze bojki, tworzenie cos z niczego, szlajanie sie po dziwnych miejscach, oranzada wypita na raz przez 5 dzieciakow z jednej flaszki, jakies samorobione bieda slodycze.
  • Odpowiedz
@tabarok:
Dobże że te czasy nie wrucom.
Teraz daje swojej dwóletniej curce Anżelice tableta i tam pżerzywa pszygody leprze nisz na tym czepaku.
A i ja moge spokojnie piwko wypić czy pięć .
  • Odpowiedz
@tabarok: za 30 lat kolejne pokolenia dzbanow będą mówić o dzisiejszych czasach. O ja #!$%@? jak oni żyli w tym 2019, jak patrzę na fotki to wszyscy jacyś #!$%@?, i w ogóle. Przecież tam się nie dało żyć, PiS rządził i jedzenie było #!$%@?, jeździli jakimiś #!$%@? samochodami.. I tak koło się toczy
  • Odpowiedz