Wpis z mikrobloga

Ostatnio mi się nudzi granie na serwerach i tak się zastanawiałem czy nie spróbować może znowu mvm.
Kiedyś tam chwilę grałem ale jakoś nie przyciągnęło mnie to , może teraz chwile dłużej pogram.

Niech mi ktoś wytłumaczy na szybko 3 kwestie
1.Opłaca się to? Z tego co pamiętam widziałem ludzi co mieli po 300-600 służb a na yt i twitchu widzę że ludzie dalej w to grają zawzięcie
2.Dlaczego ludzi grają większości 2 miasta? W przypadku wycieku ropy nie dziwie się bo tam chyba australium nie dropi "według wiki" . A mecha silnik i pozyskiwanie sprzętu ma tylko po 3 misje więc jeden bilet mniej.
Większy drop?
3.Po cholerę ludzie kupują item-y na rynku w tym przypadku bilet jeśli jest on droższy od samej ceny w mannco?

#tf2 #teamfortress2
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: 1 nie
2 bo jest proste i zawsze może KS kit wydropić i tylko na 2 city masz australium
3 na rynku jest taniej. Rzadko ceny są wyższe niż w sklepie
@Dej_mi: W przypadku biletów chyba zawsze na rynku były droższe od sklepowych.

To jeszcze jedno pytanie bo zagrałem i przypomniałem sobie dlaczego nie lubiłem tego trybu "3 podejścia do jednej mapy xD".
Jedna przegrana i większość idzie w pi*du nawet jeśli jedna rundka została.
Gorszy drop wtedy jest?
@cielak44 omg przypomniałeś mi że tf2 żyje, aż muszę jutro spróbować. Szkoda że nie rozumiem nic co tu piszecie, bo zawsze grałem casualowo i nie farmilem itemow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lucider5: W skrócie chodzi o walkę z robotami "kompem" i odpieranie kolejnych fal.
Jak nie rozumiesz dalej radze poszukać serwerów darmowych i pograć bo nawet fajne przez pewien czas
@cielak44 wiem o co chodzi bo w to grałem, tylko nie kumalem nigdy zbierania itemow itp, tf2 jest przecież darmowy, są jakieś płatne serwery? Zawsze myślałem że wystarczy kupić coś żeby mieć to konto premium, czy jak się nazywa, żeby mieć nieograniczone sloty na przedmioty i to tyle