Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnie #lacunafabularniejihad

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @lacuna , okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawił list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść myśli, że Jerozolima może pozostać w rękach Jihadu. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, papież już ogłosił okolicznościową bulle. Czemu nie możecie normalnie skąpać się w łasce Pana, przyjąć chrztu i wypuścić kóz z haremu? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyna przeżywała - święte miejsca zbezczeszczone i splugawione, była gorliwą chrześcijanką i bała się Saracenów na każdym rogu miasta. Jedyne co miała to wykop, tag #lacunafabularniekrucjata , a nawet i to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z #lacunafabularniesenatrzymski popełnił samobójstwo bo kartagina nie została doszczętnie zniszczona, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo turbanogłowi, tak trzymać.

#pasta
  • 15