Wpis z mikrobloga

@rafgg: są jeszcze jakieś płyty na tą powierzchnie przeznaczone (drewnopochodne czy inne), ale ja się zdecydowałem na szkło więc nie ruszałem dalej tematu
  • Odpowiedz
  • 0
@rafgg weź szkło matowe pomalowane od spodu kolorem. Rewelacyjnie wygląda, nie świeci się jak psu jajca i łatwo sie myje.
  • Odpowiedz
Współczuję dylematu. Jedną z najgorszych rzeczy jaką trzeba wybierać przy wykończeniu mieszkania. Ja dałem białe kafle, źle nie wygląda. Ale w przyszłości planuje zrobić kuchnie taką zamykaną, jakby jedna wielka ściana.
  • Odpowiedz
@rafgg: @rdy: @xtedek: tablicówka faktycznie średnio do kuchni, ale szkło z jednolitym kolorem + kontrastujące a pasujące mazaki suchościeralne mogą być praktyczne. A jak dobrze dobierzesz kolor, nie muszą być praktyczne. :)
  • Odpowiedz
  • 0
Widze tu ze wiekszosc za szklem.Rzeczywiscie jezeli chodzi o utrzymanie tego w czystosci to szklo wygrywa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dywanwewzorki: co innego mogłem zrobić z paczką deski? Na podłogę za mało, a i tak w tym miejscu gładź pomalowana na biało straszyła :) nie jest jakoś mega spójne kolorystycznie, ale czy musi?
  • Odpowiedz
@darowiec: każde diy chwalę. Po prostu źle wygląda deska w jednym odcieniu, szafka w innym, szary blat i listwa a'la marmur. Może tę listwę wymień na pasującą pod odcień drewna? No chyba, że Ci nie przeszkadza, to nic mi do tego :)
  • Odpowiedz