Wpis z mikrobloga

@ExitMan: Ten film niezmiennie mnie wprawia w zakłopotanie. Kiedyś w amerykańskim kinie murzyn zawsze ginął pierwszy, a jak nie ginął to wiedziałeś, że film jest ambitny i zastanawiałeś się co reżyser chciał przez to powiedzieć. Złamali zasadę decorum popkultury i gdzieś teraz na szczycie góry w Tybecie stary mnich poczuł nieokreślony niepokój.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Soviak: widziałem, jak mogłem napisać takie coś bez oglądania tego XDD jedynie Jordan i Freeman dają tam radę, więc oszczędź sobie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soviak: XDDD sory ale NIE. Nawet nie wspominam o Wright która powinna #!$%@? z przemysłu filmowego. Urazilem twoje uczucia że tak bronisz tego filmu?
  • Odpowiedz
Dałem radę obejrzeć 30min tego gówna...murzyni do końca XXw nie potrafili zbudować miasta z prawdziwego zdarzenia a w panterze maja technologie lepszą od kosmitów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ExitMan: najlepsza jest scena w której mówią otwarcie, że wpuszczenie do ich ukrytego państwa przybyszy "z zewnątrz" byłoby niebezpieczne i zagroziłoby istnieniu ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ExitMan: to jest combo, kiedyś o tym pisałem
pierwszą pomyłką jest brać filmy marvela na poważnie
a dochodzi do tego druga, czyli amerykańska obsesja na punkcje rasy
zaprawdę tragiczna mieszanka
  • Odpowiedz
@hphp123: No niestety ten naród nie jest do uratowania, zawsze będzie tak poniżony że najwyżej z murzynów przyjdzie się ponabijać. Ja przynajmniej uratuje swoją duszę a w przyszłości może będzie mi dane wyjechać z tego szamba.
  • Odpowiedz