Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady. Jako,że mój #redminote3pro ma już dobre 2.5 roku to myślę nad zmianą na lepszy model. Gdyby nie kiepski aparat, pewnie dalej byłabym z niego zadowolona, gdyż nic mu nie dolega. Szukam czegoś do 1500 zł i warunkiem jest bardzo dobry aparat. Co polecacie? Czy #mi8 robi naprawdę ładne zdjęcia? Znajoma poleca mi #googlepixel ten pierwszy, jednak nie jest on już taki nowy więc nie jestem przekonana. Z kolei #pixel2 przekracza mój budżet. Pomożecie coś wybrać?
#telefony #android #aparat #xiaomi #pytanie #pomocy
  • 11
@MojePandemonium: Jeśli zdjęcia to priorytet to polecałbym Pixela i to dwójkę bo pierwszy już trochę lat ma i niedługo może być średnio z aktualizacjami. Z drugiej strony po przesiadce z Redmi na Mi8 na pewno poczujesz różnicę na plus, wiem bo przesiadłem się właśnie z redmi note 3 na Nokie 7 plus i to jest niebo a ziemia xD
Najlepiej poszukaj w google przykładowe zdjęcia wykonane Mi8 i Pixelem, porównaj i
@MojePandemonium: Dodam że na Mi8 można zainstalować apkę aparatu z pixela która znacznie lepiej radzi sobie ze zdjęciami od natywnej apki xiaomi która i tak przecież robi ładne zdjęcia. Mi8 i Pixel 3 korzystają z tej samej optyki od sony, dlatego prawdopodobnie było to możliwe. Za pixelem i jego świetnymi zdjęciami przemawia jednak dodatkowy procesor do aparatu. Posiadam Mi8 i jestem bardzo zadowolony, sam zajmuję się fotografią więc zwracam na to