Wpis z mikrobloga

@gosurosu: Studenci sa bardzo nieogarnieci, kiedy slysze rozne historie od moich znajomych oraz ich ogolny poziom podejscia do roznych "problemow" to jestem co najmniej zaskoczony - nie wyobrazam sobie miec pozniej takiego pracownika. Nie dotyczy to oczywiscie wszystkich! Jest wielu genialnych i swietnych ludzi ale spora czesc to zwyczajne, zyciowe "nieogary"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzegorzo: niestety potwierdzam Twoje słowa. Miałem możliwość studiowania na topowej polskiej uczelni technicznej ze swoim rocznikiem ('90) oraz później na gówno uczelni z rocznikiem '94 i o ile starsi byli ogarnięci co niektórzy to młodzi to totalne nieogary i po prostu głupi ludzie. Strach pomyśleć co reprezentują jeszcze młodsi. Rocznik 2000 w tym roku zaczyna studia ()
  • Odpowiedz
@drlect3r: Kiedyś na PG byl dr Popko i go wyrzucili z podobnych powodów. Potem poszedł na UG i tez wytrzymał rok. Koles nie chcial zżadnych rozwiązań, tylko zeby mu same wyniki wpisywać. Strzelilem więc same wyniki i zdalem jako jedna z 6 osob na 140 xD
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: A i dodam, ze kiedyś wlazlem na maila koleżanki(nie pytajcie), a tam jej wiadomość do innej, gdzie przesyła jej zadania jakie beda u niego na egzaminie i dopiska "tylko nie rozdawaj nikomu, duzo za nie zaplacilam" . One tez zdały. Ciekawa historia
  • Odpowiedz
U mnie w regulaminie studiów (medyczna uczelnia) jest chyba taki zapis, że jak nie zda bardzo duży procent osób egzaminu (jakoś chyba 80-90%) to egzamin jest powtarzany dla całego roku bo widocznie coś z nauczaniem wykładowcy poszło nie tak. Więc ogólnie trochę się niektórzy boją chamsko uwalać, zdarzyło się u mnie raz że uwalali na kolokwium dopuszczającym do egzaminu.
  • Odpowiedz
@drlect3r: Weźcie się za robotę. Studia nie są dla każdego, jest tyle innych zawodów. Czy wy jesteście normalni? Chcecie, żeby było pięknie, łatwo i przyjemnie? Niestety, życie nie jest kolorowe. Zobaczycie, jak wam się kiedyś uda dostać do poważnej firmy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie kwik do prezesa?
  • Odpowiedz