Wpis z mikrobloga

@wichajster_do_bulbulatora: mam takie coś, więc jeżeli chodzi o mnie to ja nie mam pojęcia jak wyglądają koszty interfejsów.

Ja ze wzmacniacza jestem zadowolony i u mnie np. granie poprzez interfejs by się nie sprawdziło, bo musiałbym wtedy ciągle kompa zajmować. A głośność jest całkiem do ogarnięcia, ale to już zależy jakiej grubości są ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli w nocy byś często grał to interfejs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZasilaczKomputerowy: wiesz, są też ludzie którzy jedzą kupę bo lubią. Dla mnie gitara to instrument do występów, jamów, łączenia dźwięków z ludźmi na żywo. Oczywiście jeśli ktoś lubi tylko nagrywać ścieżki do szuflady proszę bardzo.
@Kokos: A opłaca się kupować sprzęt za ileś tam K żeby pograć dla max 10 osób? Grałem na festiwalach, dniach miasta na rynku, mniejsze i większe koncerty i jakoś nigdy swojego pieca nie miałem (bo po co)? Trzeba było droższy sprzęt to stawiałem kumpeli flaszkę i mi pożyczała, ona jest zawodowym muzykiem. Sprzęt do grania live jest potrzebny jak jesteś zawodowym muzykiem i jeździsz w trasy. Salki prób są wyposażone w