Wpis z mikrobloga

Jutro ostatni dzień w pracy, równo 3 lata miną w piątek. To moja pierwsza praca i miała to być typowa gównopraca na magazynie na czas studiów. Po 1,5 roku studia przerwałem, a tutaj źle nie płacili, w miarę mi się spodobało i zostałem na dłużej. Jednak stwierdziłem, że czas na zmiany w życiu i jeszcze 1,5 tygodnia urlopu, a potem #emigracja do #niemcy. Trochę smuteczek, a z drugiej strony nie mogę się doczekać wyjazdu.
Sama firma jakoś obojętna mi jest, bardziej szkoda wszystkich znajomych których tam poznałem, bo przez ten czas każdy w miarę się zżył ze sobą i atmosfera wśród pracowników to największy plus tej pracy. Mimo, że to magazyn nie ma żadnej patologi i wyjątkiem są sytuacje, że ktoś kogoś podkabluje.
Słodycze, coby mnie dobrze zapamiętali już mam ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pracbaza
Hfishman1 - Jutro ostatni dzień w pracy, równo 3 lata miną w piątek. To moja pierwsza...

źródło: comment_RKvTUPvH5v98n64fS2cR3Bc9sswe0jbF.jpg

Pobierz
  • 6
  • 2
@butik16 dzięki, obym nie skończył jak jeden z Mirków w Holandii ostatnio ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie to samo było, nie widziałem szans na rozwój, człowiek coraz starszy z każdym rokiem i nie chciałbym się obudzić po 30, że zmarnowałem tyle lat.