Wpis z mikrobloga

@lukasz67: z ciekawości zapytam, za ile ją sprzedajesz i jaki jej rocznik? (a co do 250, to mało ich w Polsce, bo ludzie raczej kupują 125cc lub od razu coś co najmniej 500cc)
@Hamza: 7900 PLN, 2008 r. Ogólnie wszystko w ogłoszeniu opisałem, jakbym napisał "pieknymi słowami co do stanu" to myślę że jakieś telefony by były. A tak to jak napisałem, że silnik igiełka, prawy boczek lekkie pękniecie i zarysowanie po przewrotce oraz opona tylna do wymiany to brak chętnych xd Chyba podniosę cenę, ładnie ubiorę to w słowa i za te mankamenty zbiję cenę do satysfakcjonującej ( ͡° ͜ʖ ͡
@lukasz67: 250cc sportowe właśnie chodzą po jakieś 8k, choć w przypadku cbr to kupisz rocznik 2012 z abs. A tak finalnie to za ile chcesz ją komuś sprzedać?
A teraz może mniej ludzi chętnych do zakupu, bo typowy Kowalski, który zrobił prawko i kupuje pierwszy motocykl, zapewne chciałby na tej ninji od razu wrócić do domu, a nie będzie przy 0C wracał 100km do domu ( ͡° ͜ʖ ͡
@Hamza: Wystawione za 7900 bez negocjacji, ale te 100-200 zł zawsze mogę zejść. Powiem Ci, że szkoda mi ją sprzedawać, za bezcen bo wiem że jest to pewny sprzęt. Na sezon napęd kompletny zmieniony, synchro wtrysków, luzy zaworowe, wszystkie płyny. Ale tak jak mówisz, zacznie robić się cieplej, to i klienci zaczną się pojawiać. Ja jak bym miał kupować (a będę 636) to na pewno nie w zimie, bo jazdy testowej
@darkroad niee no, tak chciałem pokukac. Sam przymierzam się do sprzedaży sv, tylko jeszcze nie wiem, czy w trakcie, czy na koniec tego sezonu. A wybór chyba padnie właśnie na vfr, albo jakiś Golas, ze stajni hondy, albo Yamahy