Wpis z mikrobloga

@lejen: na razie wpisuje od 1600, bo do tego zawsze jakiś czynsz jebną i akurat stykną 2 koła. +40 metrów minimum. Nawet się podjarałem jedną ofertą, to się okazało, że salon ma wysokość 190 cm, czyli tyle mam wzrostu. Mogłoby być ciekawie. XD XD
@lejen: nie wiem, co jest dobrą lokalizacją. Nie szukam w samym centrum, ani gdzieś na bielanach. Jakieś ursynowy/mokotów. I coś tam znajduje, ale wszystko przez agencje. Chyba zadzwonię właśnie tam. :(
@Abomination: zalezy jaki masz budzet i lokalizacje preferujesz, do biura nieruchomosci musisz doliczyc prowizje, i tu sa rozne warianty najczesciej jendomiesieczny czynsz, i tu roznie albo 50/50 z wlascicilem albo calosc placisz Ty, dolicz do teog kaucje i z mieszkania ktoreg wynajem bedzie Cie kosztowal 2000 musisz miec przynjamniej 5000, bo czynsz, prowizja i kaucja i to w najlepszy wpadku ze 50/50 prowizji. Jesli planujesz na dluzszy cas wynajac to polecam
@Abomination ludzi #!$%@?, sam się zastanawiam czy nie bardziej opłaca się choćby kupić jakąś kawalerkę do remontu od komornika za 150k niż się męczyć z tym szukaniem ofert. Bardziej się czasem opłaca wynająć większe mieszkanie niż kawalerkę. W zeszłym roku w czerwcu-lipci (wiec po piku gdzie studenci szukają) szukałem czegoś bo miałem się przenosić z większego na mniejsze, ale w końcu zostałem w większym mieszkaniu za które place 2150 że wszystkim a