Wpis z mikrobloga

29/100 (Post z dziś tj 29.01)

Witajcie! Jak wam mija wieczór?

Bo ja od jakiegoś czasu już w domu, wróciłem ok 19. Rano ja chyba zawszę kiedy śpię w aucie, napadał śnieg. No norma, ale na szczęście nie utrzymywał się. Dojechałem ok 11 na załadunek piasku i ok 12 po pauzie, wyjechałem w stronę Świecia dojechałem ok 14, niestety trafiłem na tą godzinę wymiany pracowników z pierwszej i drugiej zmiany to pod zakładem nagle zrobił się ogromny ruch. Udało mi się jakoś o ogarnąć i zaparkować mojego maluszka gdzieś blisko portierni. Bez problemu i szybko jak na ich możliwości wpuścili mnie. Ogólnie miałem mały problem z tą "nową, starą"beczką , która swoją drogą jest koszmarna chcę z powitemu moją czarną, bo ta to jest tragedia. Długa jak pociąg, i ciężka cholernie to ważę 15ton na pusto xD. Ogólnie to źle mi szło dmuchanie i straciłem tam 3h i dopiero po 17 wyjechałem na bazę. Co się okazało podczas cofania, jakiś przewód w naczepie zaczął syczeć i uciekało mi powierzę, szczęście niesamowite. To tyle na dziś. Jutro jadę z cementem, dobrej nocy moi drodzy!

Zachęcam do obserwacji mojego tagu #100dniztirem

#transport #100dni #tir #bekaztransa #praca #fotografia
Starevolvo - 29/100 (Post z dziś tj 29.01)

Witajcie! Jak wam mija wieczór?

Bo j...

źródło: comment_ip41FxFEwfYLPuSYdBsqzL2PZOoz1XWc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz