Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow
#rozowepaski pamiętajcie - nieważne co zrobicie w swoim życiu, to i tak najważniejsze jest to, że do szkoły dojeżdżałyście autobusem wymyślonym przez mężczyznę i - o zgrozo - używałyście tamponów wymyślonych przez faceta. To oznacza, że bez mężczyzn byście nic nie osiągnęły i nawet z tym nie handlujcie. ( )

Ale ja kocham kobiety, fajne są niektóre i szczere i dobre do rany przyłóż. No twoja mama ocaliła wiele ludzi ... ale kto zbudował szpital? Kto wymyślił te wszystkie leki których używała, kto jest dyrektorem szpitala, kto wykłady jej na studiach prowadził i kto wszystkich odkryć dokonał na których ona bazuje i tymi sposobami leczy ludzi? Kto zaprojektował, wykonał ambulans, respirator itd. Śmieszy mnie to jak naginacie fakty bo wam nie pasują z waszą ideologią równości, nie, nie ma równości. Mężczyźni więcej zrobili w świecie materialnym, biznesu, nauki, sportu i każdej innej dziedzinie, nawet kucharze są lepsi faceci od bab. Czy to świadczy coś złego o kobietach? Nie, są one przeze mnie równie dobrze traktowani i doceniani jako człowiek. Gdyby kobiety mogły się rozmnażać same i rodziłyby tylko kobiety to bez mężczyzn siedziały by dziś w jaskiniach i jadły jagody i to co niedźwiedź wysra, albo sępy zostawią, bo nawet pewnie upolować zwierzyny by nie umiały.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach