Wpis z mikrobloga

@MatPL1122: Tak tylko jak się trafi ogarnięty team z 3 heli są w stanie ubić pół teamu, tak jak mnie to ostatnio spotkało.

I o ile nie heli na wyższych BR są ok. To AH 1G nie powinien zagościć na takim niskim BR
@Qiepka to wejdź w samolot i niszcz helki. One są tak #!$%@?, że taka cobra, wytrzymująca trafienia z działek 20mm irl w grze ginie od 7,92mm niemieckiej rezerwy. XD
@Vasek: Wiem super że próbujesz mnie przekonać ale nic z tego. Jako że sam osobiście nie lubię samolotów, nie gram i nie będę grał. Mam tam jakieś premki ale chyba na 3.7 z jakiś eventów a gram na 7.0 wzwyż. A druga sprawa jak napisałem na początku helki startują z samego początku gry, a jak wiemy nie jestem w stanie również zaczynać nawet 1.0 samolotem. Tak więc nie rozumiem dlaczego próbujesz
@Qiepka to mam wrażenie, że jesteś mega nieprzydatny w teamie. Jeździsz czolzkiem w Rb i wsio. Zamiast wziąć plotke/samolot i niszczyć cas, to narzekasz, że cas i heli są w grze i mówisz o jakimś problemie.
Problem jest, bo gracze nie chcą być przydatni i uzupełniać miejsce w teamie.
Zmiana systemu punktów nic nie zmieni, jeśli gracze nie będą chcieli wspierać własnego teamu. Taka prawda. : P
@Vasek: NO chyba nadal się nie rozumiemy. Jak napisałem nawet próbowałem grać plotką ale nie wychodzi to tak super bo jesteś w sumie pierwszy do odstrzału dla zagrożonych heli. Ja jestem bardzo przydatny w teamie i chyba wychodzi na to że tylko ja się staram grać z głową(niemcy flankujemy).

War Thunder – wieloosobowy bojowy symulator lotu oraz symulator czołgów stworzony


Wolałbym określenie TYLKO.

Bo ty grając jednostki powietrzne to jakoś nie
źródło: comment_6FkFaNx9ydhFGfdz3MRdOav5iv9Dnpy4.jpg
@Qiepka no widzę problem Twojej drużyny. Same czołgi, brak plot. AH1G nie ma żadnych pocisków kierowanych, tylko hydry, więc żeby był skuteczny musi polecieć blisko - tutaj plotki by sobie dały radę.

Taka shilka ma nawet radar na 8.0, która taka cobre rozwali zanim ta zobaczy czołg. Nawet BTR by skosil taka cobre. Ale no trzeba chcieć pomoc. Rozwalić cobre, wyeliminować gracza. A nawet jakby paść taka plota, to mając czołg 7.0
@Qiepka oczywiście, że sam nie wygrasz. Ale możesz dołożyć swoją cegiełke. Może wyeliminowanie tego heli sprawi jednak, że się uda, skoro to heli jest powodem całego zła? :p
@Qiepka ale jaki problem robi heli? Bez przewagi powietrznej to heli nic nie zrobi, a tej przewagi nie próbujecie utrzymać...
Trzy przeciętne helki to trzech graczy w czolgaxh mniej. Wystarczy patrzeć w niebo i chociażby odstraszac helki przed atakiem.

Moim zdaniem też powinien być wprowadzony tryb ground only, byłaby to szansa dla wielu dużych i wolnych pojazdów na spokojna grę, ale pki takowego nie ma, to grajmy wg zasad i tak, by
@Vasek: Dziękuję za przyznanie racji

Tak dodatkowo dlaczego inne nacje nie posiadają heli na podobnym BR? Niemcy nie mają żadnego heli jak AH1G.

Jaka przewaga? xD JW.

Patrzeć w niebo i odstraszać no kolego pojechałeś teraz.

Tak będę stał na respie i czekał aż helikoptery się wystrzelają lub padną a w między czasie będę odbijać 3 punkty zdobyte przez przeciwną drużynę bo oni nie mieli tego problemu xD

No nie zakończmy
@Qiepka nie mają, bo nie są jeszcze wprowadzone, chyba logiczne?

No przewagi, jaka kurna helka podleci, jak będzie do niej #!$%@? gepard.
A to, że czołgi z Twojego teamu giną jak leszcze, to nie wina helek, tylko leszczy, a tego się ustawa nie zniesie.

BTW. Rozwalenie helki da Ci więcej w meczu, w ktorym musisz sam odbijać trzy punkty, niż śmierć z dupy w czołgu w meczu, w którym Twój team wystrzelaly