Wpis z mikrobloga

@Cauchemar7:

. U nich jest dużo gorzej, więc mając do wyboru u nas (niech będzie, że twoim zdaniem kiepsko choć dla mnie dobrze), u nich (c-----o) albo nieistniejącą utopię którą zobaczysz dopiero po śmierci, wybieram u nas.


U nich to znaczy kogo? Bo dziewczyna ze zdjęcia i ten facet żyją najprawdopodobniej w jakimś anglosaskim kraju, pewnie USA/ UK, zapewne wychowani w tymże kraju. Jednym powodem beki dla niektórych jest tutaj kolor skóry faceta, ale uwag, biali też n----------ą swoje
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Czyli robisz raban bo teoretycznie ~0,28% ludności w Polsce jest ofiarą przemocy domowej i to w temacie zmasakrowanej kobiety.Ciekawe jaki procent ofiar z wszystkich przypadków skończył jak ta pani z obrazka?
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Po za tym drzesz japkę i robisz z igły widły typowo pod atencję i zapominasz o tym że:
Antydyskryminacyjna agencja Unii Europejskiej - Agencja Praw Podstawowych UE - obaliła medialne mity o skali przemocy wobec kobiet w Polsce - jesteśmy krajem o najmniejszej skali przemocy wobec kobiet spośród krajów UE. Przy czym nie dotyczy to jedynie oficjalnej skali przemocy, czyli tej zgłaszanej, lecz realnej. Badanie zostało przeprowadzone na licznej
M.....n - @Zgagulec: Po za tym drzesz japkę i robisz z igły widły typowo pod atencję ...

źródło: comment_2wHqeopB9kcm84RpGL3pbQNUDOdeuKMC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MehrunesDagon: A co to ma do rzeczy jaki procent ludności jest ofiarą przemocy domowej? Ofiar przemocy domowej jest 3 razy więcej niż poszkodowanych wypadków drogowych, też mówisz że się robi 'raban' o bezpieczeństwo na drodze?
Komentuje wpis o przemocy wobec kobiety gdzie ktoś p------i że w Polsce jest cud miód i w ogóle, co jest nieprawdą, w Polsce nadal kobiety są ofiarami śmiertelnymi przemocy domowej.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Kłamiesz whui bo nawet europejskie dane wskazują co innego.Polska jest krajem o najmniejszej w Europie skali przemocy wobec kobiet i takie są fakty a Ty się możesz tam drzeć i oczerniać nas do woli ale to nic nie zmienia.
To że dla Ciebie procenty,statystyki i fakty nie mają nic do rzeczy jest akurat dość symptomatyczne i w ogóle mnie nie dziwi bo dla was mają znaczenie tylko urojenia jak
  • Odpowiedz
@MehrunesDagon: Co kłamie w c--j, nie wzięłam tego z d--y tylko zapraszam do linków. 3 kobiety tygodniowo umierają w Polsce w wyniku przemocy domowej (wersja optymistyczna) i takie są fakty, o 3 za dużo. I to nic nie zmienia, możesz sobie mówić że mało. No i klasycznie zapraszam do uwag EIGE co do raportów dlaczego możesz się dowiedzieć co wpływa na takie dane, z fartem elo.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: No do Ciebie mówić to dosłownie jak grochem o ścianę rzucać.Niereformowalny beton.Dane są danymi, popartymi badaniami na szeroką skalę a opinie w przypisach od podobnych do Ciebie okazów mnie kompletnie nie interesują.Przestań czytać Gazete Wyborczą bo to Ci strasznie szkodzi.
Mam nadzieję że nam wyślesz pocztówkę z Pakistanu. Sztywniutko ( )
  • Odpowiedz