Wpis z mikrobloga

  • 82
Ostatnio sporo tu eksperymentów społecznych, więc i ja zbudowałem swojego klaudiusza xD

Panie i Panowie, przedstawiam wam PEDRO, v1.0 [ALFA] - w tym eksperymencie udowodnie że laski to blachary i lecą na fajne samochody.

Kilka słów o Pedro. Jest włochem. Ma 23 lata. Jeździ kultowym BMW M3 w wersji cabrio. Przyjechał do Polski w ramach wymiany studenckiej z programu Erasmus. Studiuje archeologię, jego ojciec jest inżynierem i buduje mosty, jego matka to ceniony w Neapolu neurolog.. Interesuje się sztuką i mitologią. Lubi literaturę antyczną i kino francuskie. Rok temu był na wymianie w Paryżu. Pedro nie jest przyzwyczajonych do polskich mrozów, szuka miłości i ciepła w ramionach nastoletnich polek, ale nie pogardzi też jakąś rozwódką. Z chęcią nawiąże też płomienny romans ze starszą od siebie mężatką.

Pod tagiem #pedro bede informował na bieżąco xD

#tinder #klaudiusz #zwiazki #rozowepaski #bmw #m3
daeun - Ostatnio sporo tu eksperymentów społecznych, więc i ja zbudowałem swojego kla...

źródło: comment_CUGCf0IGlh7lFiqQWshPy0kdapeH18HR.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
w tym eksperymencie udowodnie że laski to blachary i lecą na fajne samochody.


@daeun: ale to już zostało tu udowodnione. Ty udowadniasz tylko tyle, że jesteś #!$%@?ą i kobiety słusznie się tobą brzydzą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@#!$%@? a masz jakies opracowania naukowe z tego? Przeprowadze eksperyment społeczny i poprę tą hipotezę dowodami.
  • Odpowiedz
A potrafisz pisać po włosku? Czy jak na przegrywa przystało jak Ci dziewczyna zada pytanie abyś coś w tym języku napisał to ją zablokujesz?( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kiwiwi to juz chyba lepiej by kobieta leciala na faceta z samochodem niz obcokrajowca, to pierwsza jako tako jeszcze mozna uzasadnic, natomiast postrzeganie kogos jako atrakcyjniejszego tylko dlatego ze jest np Niemcem a nie Polakiem jest glupie
  • Odpowiedz
@daeun: A potem trafisz na taką pipę co to uwielbia włoski iCię rozgryzie a potem obsmaruje na jakiś grupach tinderowych. Mimo wszystko powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: co bys nie zrobił i ilu eksperymentów nie zrobil to wszystko rozchodzi się o jedno. Wiekszość dziewczyn, cucków i białorycerzy powie że to margines i mniejszość.
I tak, laski lubią erasmusów bo to inny pakiet genowy, tak jak faceci lubią czeszki, azjatki czy latynoski.
  • Odpowiedz