Wpis z mikrobloga

#polityka #afera z dupy

Obstawiam, że nagrywali prezesa i czekali jak się podłoży i wysupła z państwowego te 40 baniek dla austriaka a tu klops - "dawej najpierw kwity albo #!$%@? do sądu". I cały misterny plan w #!$%@?. Jarkacz to jest geniusz normalnie xD
  • 8
@arti040: yhmm i dlatego mówi w skrócie: gdyby informacje o przygotowaniach do inwestycji i toczonych negocjacjach wyszły na jaw, byłoby to zabójcze politycznie dla PiS. „Partia buduje wieżowiec”, „to nie do obrony”, „chodzi o medialny atak”, „to jest polityka” – wylicza Kaczyński".
@arti040: Co ty **lisz?

Spółka sekretarki Kaczyńskiego - Srebrna postanowiła Austriakowi nie płacić za wykonaną zgodnie z umową pracę,

kaczyński mówi żeby poszedł do sądu.

- No, ale to dobrze, problem polega na tym, że ja innej możliwości, żeby zapłacić, nie chcę was oszukiwać, nie widzę tego. Wiem, że ta robota była robiona dla nas, i wiem o tym, że trzeba zapłacić, a ja innej możliwości w tym niż właśnie
@graf_zero: To druga sprawa ale zasadniczo nie ma związku z tym, co napisałem. Oni chcieli go wizerunkowo umoczyć a nie ustalać, czy działa zgodnie z prawem (wg mnie) - to, jak zresztą widać po pierwszych komentarzach, byłoby za słabe medialnie.
@arti040: Ciekawe że przekaz partii w mediach jest tak odmienny od zdania prezesa.

Prezes uważał że ujawnienie że "partia buduje wieżowce" to katastrofa nie do obronienia.
A tu się okazuje że hasztag kapiszon.
No kto by pomyślał.